Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám visszaszerezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszaszerezni a barátnőm szerelmét/szívét, ugyanis azt érzi h kezd belőlem kiszeretni?

Figyelt kérdés
Már teljesen kétségbe vagyok esve kérlek segítsetek. Én még mindig leírhatatlanul szeretem őt és nem akarom h vége legyen.16/f
2011. márc. 13. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

legyél vele kedves, előzékeny hívd el moziba stb

de azér ne legyél nagyon erőszakos

2011. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

Sehogy. Minel inkabb probalsz a kedveben jarni, annal kevesbe fog tisztelni. Ordogi kor. Az ilyen idos lanyok amugy se kepesek komoly tartos erzelmekre, tapasztalat.


Ami talan hasznalhat, vedd felvallrol, tegy ugy mint akit nem erdekel nem zavar. Ne keresd, aztan ha elkezd hisztizni akkor mondd meg neki hogy o akarta igy, dontse el mit akar - igen vagy nem. Ettol talan eszbekap. Ha ettol se, akkor mar reg lerendezte magaban csak meg huzza az agyad.

2011. márc. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeséget írt az előző. Legalábbis engem biztos , hogy végképp kiábrándítana a párom, ha jelzem neki, hogy nem érzem így magam jól a kapcsolatban utána meg így reagálna.

Szerintem üljetek le és beszéljétek meg,hogy mi is pontosan a baj. Lehet elhanyagoltad egy kicsit, figyelj rá oda jobban, csináljatok több közös programot!


20L

2011. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
09:43 - as tényleg nagy hülyeséget írt... Amúgy ne általánosíts, mert ennyi idős vagyok, és még is 1,5 éve együtt vagyunk a párommal. Szerintem küzdenie kell a lányért, nem pedig félvállról vennie. Azzal csak annyit ér el, hogy a lány hamarabb eltudja engedni, illetve azt fogja érezni, hogy a párja se mutat iránta már érdeklődést...
2011. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Osztom az előzzem szóló véleményét!


Ha azt érzékelteted, hogy gyenge vagy, minden erőd tőle függ, akkor ezt érezni fogja és nem fog rád felnézni, pedig ez egy férfiban fontos.


Tudom, hogy lehetetlen teljesíteni, de próbálj meg nem foglalkozni a dologgal. Ekkor vagy elveszíted (ami amúgy is bekövetkezik úgy tűnik), vagy elkezd tekerni hozzád (ha még érdekled).


Vedd könnyedén, ennyi idősen sajnos még kapsz eleget az arcodba.


NE MÁSTÓL FÜGGJÖN A SAJÁT BOLDOGSÁGOD könyörgöm! Találj ki magadnak értelmes elfoglaltságokat, barátokat, stb.

2011. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!