Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi pénzből lehet megélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzből lehet megélni normálisan 2 felnőttnek ma Budapesten?

Figyelt kérdés
Mennyi pénz kell ma Budapesten ahhoz hogy meglehessen élni normálisan egy párnak? Ha van saját lakásuk és saját autójuk. A normálisat úgy értem hogy nem nélkülöznek, autóval járnak, jól öltözködnek,eljárnak ide-oda beülni, szórakozni járnak ritkán,megtudnak venni mindent amit szeretnének a boltban stb. Kb. 500 ezer forint elég havonta vagy kevés? Gyerekük nincsen.
2015. jan. 6. 16:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Ha van saját lakás, akkor szerintem nincs szükseg fejenként 250-300 ezer forintra. Én nem gazdag,de jómódú családban élek, még sajnos itthon,mert tanulok,és szerintem anyu meg nevelőapám hoz haza atlagban 500at havonta,és minket is eltartanak belôle, kocsival járnak, márkás ruhaink vannak,és a huto is mindig tele van kajával, márkás uditokkel. Emellett dohányoznak is.

Szerintem fejenként 150 ezer,ami együtt 300 ezer,is simán meg lehet élni, és nem kell nelkülözni, sôt ebbôl én még egy gyereket is el tudnék tartani.

2015. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
fejenként 100e a minimum szerintem
2015. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Legyen a rezsi max havi 100 ,futessel együtt telen.

Együnk el havi 100 ezret. (Átlagban napi 3300 forintbol serintem bôven lehet minden nap finomakat fõzni és inni)fôleg, ha csak ketten vagytok.

Marad 100 ezer szorakozasra,és oltozkodosre.

Szerintem bôven elég, nem?

2015. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nem járunk bulizni, nem fogyasztunk alkoholt és nem dohányzunk!Szórakozáson azt értem hogy elmegyünk beülünk egy kávéra és egy sütire egy jobb cukrászdába Budapesten,beülünk valahová enni (de itt NEM OLYAN HELYEKRE KELL GONDOLNI ahol egy főétel 6 ezer). Ruhákat normális helyekről vásárolunk, egy jobb plázából és nem az Andrássy útról. Feleslegesen marhaságokat nem fogyasztunk és rendszeresen otthon készítünk magunknak ételt ami nem 3 fogásos menü.

2015. jan. 6. 16:39
 15/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, amit leírtál azt úgy hívják hogy nagylábon élés, ami közben megtakarítás és spórolás helyett minden hónapban elba-.sszák a pénzüket.


"autóval járnak, jól öltözködnek,eljárnak ide-oda beülni, szórakozni járnak,megtudnak venni mindent amit szeretnének a boltban"


Ezek így együtt már bőven túl vannak azon, hogy "normális". Ez a két ember havi fél millió forintból úgy él esélyesen, hogy a hónap végére semmi nem marad a pénzből és nem tesznek félre semmit. Nincsen vagyonuk, megtakarításuk, mindig csak beérkezik az új fizetés, aztán megy is el mindenre.


Ha két ember tényleg normálisan élne ennyi pénzből, akkor az 500 ezerből 200 ezernél is többet simán félretehetnének.

2015. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
A párom keres majdnem 500e-t, én csak a kajába szállok bele (+60e kb), mert még tanulok. Nekünk nincs saját lakásunk, csak albérlet, de kocsi az van, és elég jól kijövünk belőle így. Ha az albérletre nem kellene havonta 130e-t költeni, akkor bőven jó lenne minden. De így sem nélkülözünk, nem élünk nagy lábon, de ha moziba akarunk menni, elmegyünk, boltban gond nélkül tudunk vásárolni (nyilván nem a létező legdrágább, túlárazott felesleges dolgokat, ami fontos, és ami reális árban van), mindent, amire szükségünk van (sőt.. több cipőm van, mint amennyit a cipősszekrény elbír). Bútor, mosogatógép, telefon, minden kijön ebből. Hát még ha én is keresnék, és saját lakás lenne, nem pedig félretenni, hogy majd vegyünk, meg hasonlók. Nem kéne szülőket támogatni, és nem kéne tandíjat fizetni. Hű, de szép életünk lenne. Szóval kb 500 ezer forint havonta szerintem pont a középosztály kényelmes életére elegendő. Luxust nagyon nem ad, de kényelmes és nem kell aggodalmaskodni, hogy most jaj, mi lesz.
2015. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Mi a túrót dolgozik, h 500 ezret keres? Az nem egy átlag fizetés :D
2015. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

autóval járnak, jól öltözködnek,eljárnak ide-oda beülni, szórakozni járnak,megtudnak venni mindent amit szeretnének a boltban"


Ezt nem írtam ki jól érthetően azt hisszem, mert teljesen relatívan értelmezik sokan.

2015. jan. 6. 16:43
 19/32 A kérdező kommentje:
16. Azt szeretném kérdezni hogyan öltözködsz? Azt írod sok a cipőd. Több tízezreseket tudsz megvenni vagy olcsóbb Deichmann árkategoria?
2015. jan. 6. 16:45
 20/32 anonim ***** válasza:

Nem engem kérdezel, de nekem is sok cipőm van,deichmannbol is,de nike is van,adidas is van,nem egy. Húgomnak is.

Az a válaszoló vagyok,akik 4 elnek kénylmesen kb havi 500 ból. :)

2015. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!