Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi pénzből lehet megélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzből lehet megélni normálisan 2 felnőttnek ma Budapesten?

Figyelt kérdés
Mennyi pénz kell ma Budapesten ahhoz hogy meglehessen élni normálisan egy párnak? Ha van saját lakásuk és saját autójuk. A normálisat úgy értem hogy nem nélkülöznek, autóval járnak, jól öltözködnek,eljárnak ide-oda beülni, szórakozni járnak ritkán,megtudnak venni mindent amit szeretnének a boltban stb. Kb. 500 ezer forint elég havonta vagy kevés? Gyerekük nincsen.
2015. jan. 6. 16:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Attól is függ, mennyire vagy takarékos, spórolós, praktikus. Mert ha valaki nem tud helyesen bánni a pénzzel, annak adhatsz bármennyit, annyit el is költ.

De ugye nem árt félretenni, ahol lehet, spórolni, kiváltani a drágább cikkeket ugyanolyan jó, de kedvezőbb termékekkel, szolgáltatásokkal... meg kell becsülni a pénzt.

A normális mindenkinek más, de pl nekem ez a havi 500 ezer forint nagyon sok. Oké, vidéki vagyok, de akkor is... jó érzés elkölteni a megkeresett pénzt, de még jobb tudni, hogy van tartalék. Nem pedig máról a holnapra élni.

2015. jan. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Nem járunk moziba, színházba,koncertre..

Egyedül amire költünk az egy ebéd valahol vagy egy cukrászda és ezt is néha. Ruházkodásra is költünk de nem hatalmas összeget. Egy közepes méretű lakóparki lakásnak a fenntartásáról és egy autó fenntartásáról lenne szó. Nem olyan dolgok ezek amiket nem lehet megengedni magunknak.

2015. jan. 6. 16:54
 23/32 anonim ***** válasza:

16os vagyok:


senior fejlesztőként dolgozik, azaz informatikus.


kérdező: mi bajod a Deichmannal? :D oké, tudom, nem a létező legdrágább meg legminőségibb bolt, de mentem már be ultradrága helyekre, amik irtó minőségi meg tudjistenmi cipőket árulnak, és jöttem ki onnan csalódottan, hogy dehát semmi sem tetszik igazán...míg a Deichman eddig hűségesen kielégítette minden igényem, és valóban nagy előnye, hogy nem drága :) sőt, igazából még csak azt se mondhatom, hogy tönkremennek a cipők tök gyorsan. mert nem. évek óta hordom nagy részüket, amiket ott vettem 5-7 ezerért, míg a páromnak vettünk egyszer egy edzőcipőt 27 ezerért valami neves boltban, aztán 2 hónap múlva dobtuk ki, mert szétment a sarka... tehát nem nagyzolok, nem drágáért veszem a sok cipőm.

2015. jan. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Mi leginkább csak leárazásokkor veszünk sok mindent, de jobb helyekről (ilyen plázás üzletek amik drágábbak)amit több szezonon át hordunk.
2015. jan. 6. 16:58
 25/32 anonim ***** válasza:

Akkor meg mit parázol?

Simán meg fogtok élni, ha vallaltok még 2 gyereket,akkor is!

Havi 200-250,max 300 ezerből ki kell jonnotok, és akkor már nagyon sok sütit ettetek,meg nagyon sok ruhàt vettetek.

De amúgy szerintem a ruha sem egy minden hónap kötelezô kiadás.

Mi is vásárolunk elég gyakran,de nem minden hónapban, max ha megtetszik egy-ket ruhadarab ,azt megvesszuk. De az nem több kb 10 ezer forintnal.

Ha minden honapban ruhákat vennénk, mar azt se tudnánk mikor mit vegyünk fel,annyi lenne.

2015. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Azér kérdeztem mert egy Deichmann és egy Salamander között árban hatalmas a különbség. 2 Salamanderes árán lehet 6 Deichmannosod. Nem bántásból írtam,ha úgy vetted ne haragudj!
2015. jan. 6. 17:00
 27/32 A kérdező kommentje:
25. Aranyos vagy !!:))))
2015. jan. 6. 17:01
 28/32 anonim ***** válasza:
Mindjárt kiderul, hogy nem is nehéz M.o-n élni :D
2015. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Na, a Salamander pont egy olyan bolt, ahol hiába drágák a cipők, én csak nézek, hogy ki az a hü... izé, furcsa ízlésű, aki ezekért a rémségekért ennyi pénzt kiad :D Komolyan, egyszer az életben ha találok ott valamilyen cipőt, ami tényleg ízléses, jól néz ki, kényelmes és még tetszik is (mindez egyben), akkor megveszem. De eddig még nem vásároltam ott, mert minden túlárazott és rémesen néz ki. Szerintem. Bocsánat azoktól, akik Salamander-rajongók, az ízlésem kicsit más, mint az övék, tehát elnézést a hangvételért, csak szemléltettem a gondolataim.
2015. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Én már találtam jót ami Glamour napon tavasszal 15 ezer volt és egész nyáron használtam úgy hogy semmi baja nem volt. De vásároltam már akcióval nagyon jó téli cipőt is. Visszonyítás miatt írtam az üzletet. Azt akartam érzékeltetni hogy ha valakink sok cipője van az még neme jelenti hogy azt hogy nagyon el van eresztve anyagilag. Mert lehet 2 Salamanderesed is vagy 6 Deichmannosod ugyanazért a pénzért.
2015. jan. 6. 17:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!