Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem szeretek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem szeretek élni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy ronda lány, de párkapcsolatra még sem kellek senkinek. Amikor volt is hamar elhagytak. Csak rossz tulajdonságaim vannak:csendes vagyok és nem vagyok barátságos.
2015. jan. 6. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Ettől a tulajdonságaidtól függetlenül még megszerethet valaki.
2015. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem úgy tűnt.
2015. jan. 6. 17:33
 3/11 anonim válasza:
légy barátságos .. nekem sem volt komoly párkapcsolatom ,de nem szabad izgatni magunkat Isten mindenkinek teremtett párt ! Emiatt az életet nem szabad feladni ilyenkor gondoj arra hogy te szerencsés ember vagy , hogy megvan mindened . És mondom nyugi mert kerül valaki. 17Lány
2015. jan. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
Én eddig minden lányt meg tudtam nyitni. Volt köztük ugyanilyen. :D Utána be nem állt a szája :D
2015. jan. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Háát ha barátságtalan vagy akkor tényleg jobb ha véged lesz :)
2015. jan. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyi rossz tulajdonságod van, az nagyon jó. Ettől még lehet egy csomó jó is.
2015. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 plasztik@ä ***** válasza:
külgy magadrol képet aztán irj pivibe
2015. jan. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ha azt akarod hogy ne legyen életed megadom előző munkahelyem elérhetőséheit
2015. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
menj el önkéntesnek vhova
2015. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
írjál nekem, nevetünk egy jót, velem lehetsz barátságtalan, kapsz majd vissza belőle, ne aggódj. :D szóval holnap reggel 8-ra az irodámban legyen egy fényképes önéletrajz :)
2015. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!