Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ronthatok el, hogy mindenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ronthatok el, hogy mindenki kilép az életemből mindenféle magyarázat és előzmény nélkül?

Figyelt kérdés
Évek óta folyamatosan csak csalódok a férfiakban. Vagy olyan fura fazonok találnak meg, akikről egy átlagember azt hinné, hogy ilyen nem létezik csak egy élénk fantáziájú ember képzeletében, vagy ha elsőre normális, akihez még vonzódok is, rövid idő után nem keres többet. Minden jól alakul, már azt hiszem együtt vagyunk, amikor nem jelentkezik többet. Ha esetleg rákérdezek, hogy mi történt (akár telefonon, akár fb-on teszem azt), nem érkezik válasz, és nem hallok róla többet. Nagyon őrjítő! Ha megtetszik valaki, már félek, szinte várom, hogy mikor történik meg újra. Nem vagyok ronda, edzek, jó alakom van, intelligens nő vagyok, akivel lehet beszélgetni, viccelődni, van humorom, főzök, mosok, takarítok, vannak ambícióim, terveim, nem tudnám elviselni, ha kitartott nő lennék, szóval nem gondolnám, hogy egy szerencsétlen vagyok. A barátaim azt mondják, ha nem ismernének, azt hinnék ezeket csak kitalálom, mert a "szerelmi" életem tényleg olyan, mint egy eltúlzott amerikai vígjáték. Már a fiú haverjaimmal is beszélgettem erről, ők sem tudnak magyarázatot adni, merthogy szerintük én vagyok az "álombarátnő" (hogy az ő szavaikkal éljek), akire sok fiú vágyik, és még a szüleinek is szívesen bemutatna. Az tény, hogy nem vagyok az a tipikus, sablonos "mai lány". Ezalatt értsd azt, hogy nem vagyok egy pénzéhes liba, akinek a BMW slusszkulcsra nyílik a combja, nem szolizok, nincs póthajam, műszempillám, műmellem, kacsaszájam, se műkörmöm, de természetesen nekem is nagyon fontos a külső, sokat törődöm vele, ha csak a szomszéd kisboltba megyek is feldobok legalább egy kis szempillaspirált, megigazítom a hajam, fontos az öltözködés, a divat, de nem aggatok magamra mindent, ami trendi, ha egyszer nem áll jól, vagy nem érzem magaménak. Nem vagyok olyan szép, mint egy szépségkirálynő, vagy mint a népszerű apuci kicsilányai az Instagramon, de olyan csúnya sem, hogy mindig így járjak a férfiakkal. Mintha viccet csinálna belőlem valaki. Sokszor volt olyan, hogy megbeszéltem valakivel, hogy találkozunk (persze ő hívott el), aztán előtte amikor írtam neki, hogy akkor áll-e még, nem kaptam semmi választ... Tőlem sokkal idegesítőbb és kevésbé szép lányoknak is megadatik a szerelem, nekem miért nem? Lehet, hogy azért lépnek le, mert érzik rajtam az elkeseredést már? De akivel csak facebookon beszéltem még, soha nem látott, miért nem jön el a randira, ha egyszer ő hívott el és ő kezdeményezte az egészet? Vagy lehet, hogy nagyon látszik, hogy nem maradt már semmi önbizalmam? De hogy is lenne, ha egyszer az élet azt mutatja, hogy senkinek nem vagyok elég jó, és senkitől nem kapok esélyt? Nem hiszek az ilyesmiben, nagyon racionális vagyok, de már arra is gondoltam elkeseredésemben, hogy megátkozott valaki...
2015. jan. 6. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Túl sok lehetsz nekik?
2015. jan. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Volt már korábban hosszabb kapcsolatod?
2015. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem tudok így hirtelen én sem magyarázatot írni.

De nem lehet, hogy túl megfontolt vagy, vagy az esetleg, hogy az elvárásaidat már az ismerkedésnél közlöd és túl erős ez nekik elsőre, és így jobbnak látják inkább felszívódni? Nem szoktad sajnáltatni magad?

2015. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha szerinted a külsőddel nincs gond, akkor csak a belső marad. Főleg, ha nem is találkoznak veled. Nehéz megmondani így látatlanban, hogy miért vagy ilyen peches. Lehet, hogy túl sok idő telik el a beszélgetés és a találkozás között, és addigra találnak mást a pasik.

Mivel nem ismerünk, szerintem nem fogsz olyan választ kapni, amivel megoldódna ez a problémád. Ezt inkább az ismerőseidtől kéne megkérdezned.

Amúgy lehetnél kicsit pozitívabb, mert az, hogy elátkozottnak hiszed magad, elkeseredettnek, nem tesznek túl pozitívvá. Legyél magabiztosabb.

2015. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem. Inkább visszafogott vagyok, nem a "too much"-fajta. Hagyom szóhoz jutni mindig a másikat, figyelek rá, de nem akaszkodok rá. Inkább azt várom, hogy a fiú keressen, soha senkire nem telepszek rá, a legkevésbé sem. Sőt, volt aki hiányolta is, hogy miért nem keresem én is. Miért? Mert ha nem keres, egyből arra gondolok, hogy talált mást, vele is úgy jártam, mint a többivel... De ez ugyanúgy megtörténik akkor is, ha egészséges mértékben néha én is keresem a fiút.
2015. jan. 6. 19:20
 6/19 anonim ***** válasza:
csak azért gondoltam, mert nem volt türelmem elolvasni az egészet...
2015. jan. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Második: mindjárt 23 leszek és csak rövid kapcsolataim voltak a fent leírtak miatt...
2015. jan. 6. 19:21
 8/19 A kérdező kommentje:

Első: igen, kissé hosszúra sikeredett :D sajnálom :/

Harmadik: sajnáltatni soha. Egyetlen egy fiú volt, akinek panaszkodtam, de azt is azért, mert azt hittem csak barátok vagyunk, de kiderült, hogy ennek ellenére azóta is olyan szerelmes belém, mint az ágyú... (csakhogy hozzá nem vonzódom :/) A magas elvárásaimról sem szoktam beszélni ismerkedés fázisban. Néha-néha viszont biztos kicsúszik 1-2 dolog, amiről nem gondolnám, hogy probléma, lehet az a baj, hogy látszik rajtam, hogy nem felel meg nekem akárki? :S De azért a mércém nem olyan magas! Bár a mai világban már igen nagy elvárásnak számít az intelligens humor és az ész...

2015. jan. 6. 19:27
 9/19 anonim ***** válasza:

"Inkább azt várom, hogy a fiú keressen, soha senkire nem telepszek rá, a legkevésbé sem. Sőt, volt aki hiányolta is, hogy miért nem keresem én is."


Tehát elvárod, hogy a pasi keressen mindig, ő hívjon, ő írjon, te viszont nem kezdeményezel. Na akkor ebbe gondolj bele fordítva. Ha te keresnél egyfolytában egy pasit, ő viszont sosem nyitna feléd, akkor mit gondolnál? Én azt, hogy le sem szar, mert mindig csak én kezdeményezek felé. Ezzel el is érnéd nálam is, hogy ne jelentkezzek többet, mert minek fussak olyan után, akiről azt hiszem, hogy nem érdeklem.

2015. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Ticonderoga: tudom, tudom, ez jogos. Ezért változtattam az elmúlt időszakban, és már simán keresem én is a fiúkat. De ha én keresem, akkor szerintem joggal várhatom el, hogy legközelebb a másik keressen. Lehet túl régimódi vagyok ilyen szempontból, de ismerkedésnél (még talán a kapcsolatban is) szerintem az a normális, ha mindketten érdeklődnek, de azért a fiú kicsit többet.
2015. jan. 6. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!