Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 hete ismertem meg egy fiút....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hete ismertem meg egy fiút. Az a "probléma" vele, hogy Ausztriában él. Lehet komolyabb is?

Figyelt kérdés

Ő beszél németül és angolul, magyarul sajnos nem. Én viszont csak épp hogy beszélek angolul. Persze a webforditas.hu a segítségemre van mindig. :)

Vasárnap sikerült vele találkoznom a határnál 2 órácskára.

féltem hogy mi lesz a nyelvi nehézségek ellenére, de végig ölelgetett és puszilgatott az alatt míg együtt voltunk.


Szerintetek ebből lehet komoly kapcsolat vagy ne nagyon reménykedjek?

Ő 28, Én 26 éves vagyok.



2015. jan. 7. 08:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanuld az angolt,és szerintem ne add fel.
2015. jan. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hamar belejössz az angolba, ha sokszor hallod. Összességében nem egy nehéz nyelv.

Ha közel laksz a határhoz és megoldhatóak a találkozók valamint nem csak lefektetni akar akkor bármi lehet.

2015. jan. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

èn Bp-en lakóm eleg messze tőle. minden nap beszélünk whatsApp-on küldünk egymásnak fényképeket magunkról. félek hogy meg fogja unni a távkapcsolatot.

a dolgot nehezìti hogy én 4 éve párkapcsolatban élek. A mostani párom semmibe vesz , ha haza érek munkából le se sz@rik engem. Ez a fiú sok szeretetet ad nekem és érdeklődik irántam. Azt tervezem hogy elhagyom a párom a fiú miatt. Az ausztriai fiú azt mondta hogy kezdjek el angolul és németül tanulni akkor keres nekem munkàt kint. Remélem nem hiteget.

2015. jan. 10. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, mi lett végül?
2022. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!