Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szexelni akartam vele de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szexelni akartam vele de beleszerettem. Ilyen létezik?

Figyelt kérdés
Pár hete megismertem egy 18 éves szűz lányt. Nem akartam kapcsolatot csak szexet. De nem adta be a derekát és végülkiábrándult belőlem. Viszont én nem tudok más nőre ránézni azóta amióta megmondta többé nem beszél velem. Kezdem már nagyon bánni ahogy viselkedtem vele. Én még sosem voltam szerelmes nem jártam senkivel. De ő más. És kezdek félni. Késő jöttem rá, hogy szeretem?
2015. jan. 7. 10:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Megszívtad. :|
2015. jan. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
16%
Igen van ilyen én mindig ilyen hibába keveredek. Azóta meg tanultam ha meg van a csaj ki kell dobni. Na de volt egy olyan akit nagyon meg akartam , a pisztoly csöve meg fordult. Szerelmes lettem kihasznált, a kis r*banc szóval jól meg szívtam....
2015. jan. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2# vagyok szerintem nem tudod el fogadni , hogy neki nem kellesz már. Ilyen is van nálam is volt , vonzódtam is hozzá nagyon. :D Ha tényleg nem olyan a csaj akkor becsüld meg , szeresd , tiszteld. :)
2015. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

igen létezik...


hódítsd meg és ne csak dugásra akarj vele összejönni hanem végleg :)

2015. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
az ember sok dolgot megbán később, az élet ilyen sajnos
2015. jan. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 PearlDiver ***** válasza:
100%
Küzdj érte! Megérdemli, mert van tartása. És te is megérdemled hogy küzdhess érte, mert végre beláttad hogy lehet a nőket tisztelni is.
2015. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát, az élet sajna ilyen. van, hogy elszúrunk dolgokat. majd elfelejted.
2015. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
6#: azért nem lehet élete végéig küzdenie, egyszer fel kell adni a harcot
2015. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kurtz Bickle ***** válasza:
46%
Szerintem csak böki a csőröd, hogy nem kaphattad meg. Ezt ne nevezzük már szerelemnek... Csak piszkálja az egódat a kihívás, hogy meghódítsd ezt a lányt.
2015. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vonzz benne hogy nem kaptad meg mi? amugy meg van ilyen hogy beleszeretsz. legkozelebb ne legyel bunko mert nem meno. amugy meg ha nagyon szeretnel megprobalkozni vele akkor probalj meg valahogy kedveakedni illetve bizonyisd be hogy mas vagy, megvaltoztal... lattasd meg vele a valodi ened. :)
2015. jan. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!