Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy fiúba teljesen beleszerettem úgy, hogy még csak MSN-en beszéltem vele, élőben még nem találkoztunk?

Figyelt kérdés

láttam már képeken, webcamon és a hangját is hallottam már...

és úgy érzem, hogy teljesen beleszerettem:$

ez lehetséges, vagy csak beképzelem?


2009. okt. 14. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik, velünk is így volt, mi fél évig beszélgettünk, képeket küldözgettünk, és amennyire lehet online, szerelmesek lettünk. Eddigi életem legszebb pillanata volt, amikor megláttam a Keleti p.u.-on, és egy hatalmas csókkal fogadott. ennek már több, mint 8hónapja, azóta is együtt vagyunk :) Hajrá :)
2009. okt. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik!! Velem ilyen van, még nem találkoztunk... Sok sikert hozzá! Hajrá
2009. okt. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%

Nem létezik. Csak beképzeled. Valószínüleg azért hiszed ezt mert már nagyon vágysz a szerelemre. Abból hogy msn-en ismerkedsz arra gondolok, hogy nincs túl sok barátod és lehetőséged sem az ismerkedésre.

Nem mondom, hogy ne járj vele mert akár működhet is, de kizártnak tartom, hogy bele tudtál szeretni. Legalábbis azt amit én szerelemnek hívok nem érezheted.

2009. okt. 15. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

és ha találkoztok és büdös a szája, vagy 3 hete nem fürdött, akkor is szeretni fogod? ha "igen" a válaszod, akkor tényleg szereted, ha "nem" akkor csak egy képért rajongsz amit magadban kialakitottál róla

találkozatok, aztán minden kiderül :)

2009. okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell így leoltani szegény kérdezőt! Én a párommal szintén neten ismerkedtem meg, szintén képek, webcam, teló és sms-ek, míg nem találkoztunk. Teljesen bele voltam esve még azelőtt, mielőtt nem láttam személyesen, és találkozásunk előestjén kaptam tőle egy olyan smst, hogy -idézem- "Fura érzések kavarognak bennem, pedig még nem is találkoztunk..." stb. Aztán másnap tali, elmentünk sétálni, végül nála kötöttünk ki és hát...megtörtént a dolog. Igazából valahogy mindketten éreztük, hogy meg fog történni első talin. Aztán mindketten elgondolkoztunk utána, hogy vajon lesz-e folytatása. És igen, erősek voltunk mindketten, rájöttünk, hogy el tudjuk képzelni egymás mellett az életünket. Ennek nemsoká 1 éve lesz, nagyon jól megvagyunk, tervezzük a családunkat, összeköltözés, esküvő, építkezés, gyerekek, szóval minden. És nagyon sok szörnyű dolgon keresztül mentünk már, olyanokon, amit a mai átlag párok nem bírnak ki és inkább szakítanak. Sokszor úgy éreztem, ezt ő sem fogja bírni, és inkább szakít velem. De rájöttem, hogy szeret annyira, hogy kitartson mellettem! Na mindegy, nem mesélem ez az egész életemet! :)

A lényeg annyi, hogy neten is meg lehet ismerni úgy valakit, hogy életed párja legyen. Nem azt mondom, hogy az én esetem mindennapi és mindenkinél így lesz, minden ember más beállítottságú és más a tolerancia-küszöbe. Mi ezek után is kitartunk, ahhoz képest, hogy nagyon sok mai kapcsolat is neten ismerkedéssel és egyéjszakással indul. Úgy gondolom, mi ketten elég nagy kivételek vagyunk. Kívánom nektek, hogy boldogok legyetek! Sok sikert! :)

2009. okt. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!