Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy dagadt nő, miért talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dagadt nő, miért talál előbb párra mint egy dagadt faszi, vagy csak nekem jön le ez?

Figyelt kérdés

Amikor kövér voltam, rám se néztek a lányok, fúj de nagy tokája van, fúúúúj de csúnya szegény... 94kg volt a rekordom...


Lefogytam sportolok, megvagyok elégedve magammal, azóta több kapcsolatom is volt... Nem csak saját tapasztalat, úgy ránézek az emberekre és azt látom férfiak egy kövér nőt is megnéznek többségében, míg a nők nem. Vagy maximum egy szánakozó tekintetet vetnek rá.


Holott szerintem egy husisabb kar, és poci egy férfin sokkal esztétikusabb, mert a lányokat kis törékenyként szeretjük, és amelyiknek jó nagy húsos karja van, akkora szinte mint férfinek, és pocakos meg tokás, szerintem az sokkal rosszabb összhatást ad...


2015. jan. 7. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szeretjuk,ha a lanyon van egy kis felesleg,hogy legyen mit fogni.

De a nagyon kover noket -en sem szeretem.

A 94kg meg nem olyan egetrengetoen sok szerintem.

2015. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mert lehet a férfiaknak kevesebb az önbizalmuk ha van rajtuk felesleg ,ma nt egy nőn, akin van felesleg.

Én sose voltam pl vékony, dagadt se. Kiskoromtól kezdve sportoltam pedig folyamatosan,mégsem voltam vékony.

Na mindegy,szóval ettôl függetlenül volt önbizalmam.

Azt meg nekem mondhatod,hogy 97kg neked sok volt,nem tudom milyen magas vagy hozzà.

Barátom 107 kg és nem dagadt,hanem pont jó. És jó magas hozzá

2015. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

azért könnyebb a dagi nőknek párt találni, mint a fiúknak.. mert a kanos fiúnak elege lesz abból, hogy mondjuk nem fekszik le vele senki, ezért inkább elmegy egy kissé ducibb nőhöz.. a nő meg szintén örül is neki, mert neki sincs senkije..


na de ha egy fiú dagi, akkor hozzá már akkor sem fognak lányok menni, ha könyörög érte :) remélem világosan fogalmaztam meg :D és értitek is mi a lényeg :)

2015. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bocsi 94,nem 97
2015. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2 181cm, de rajtam nem keltett jó összhatást. Most sportosan izmosabb karral és kis mellel kifejezetten jól érzem magam.

Lehet ezen is múlik, mit hiszel magadról mennyi az önbizalmad, nem tudom... Kivételek amúgy tényleg mindig akad. Barátom is mázsa körül mozgott és Törökbe zabáltál a csajok, pedig volt pocak rendesen :)

2015. jan. 7. 11:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert a dagadt nőket is meg lehet dugni, ennyi, nem kell túlbonyolítani.
2015. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én ezt nem vettem észre. Inkább azt, amit te is írsz, hogy egy nőtől jobban elvárás, hogy kis törékeny legyen.

Férfinál meg jó, ha nagy macika :)

2015. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Röviden, tömören: Zsírban sül a jó kolbász :D
2015. jan. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy nő mindig előbb és nagyobb eséllyel talál párt, mint egy faszi.

Egyébként érdekes, ismerek egy dagi csajt, arcra se túl szép, és a személyisége sem túl varázslatos (persze már amennyire ismerem), mégis elég jó faszija van, magas, sportos, és még jóképűnek is mondható. De van olyan dagi csaj ismerősöm is, akinek elég csini pofija van amúgy, csak talán visszahúzódóbb kicsit, és ezért nincs is senkije.


A lényeg, hogy az általános vélekedés szerint a pasinak kell udvarolni, tehát a faszi tesz először lépéseket, de ehhez kell egy jó nagy adag bátorság is, főleg ha kicsit túlsúlyos, és sokan már itt elakadnak közülük, nem mernek lépni, míg a csajoknak csak fogadni kell a kérőket. És manapság már nagyon ronda kell, hogy legyen a csaj, ha egyetlenegyszer sem hívták még el, vagy nem kezdeményeztek nála, legalábbis én így látom.

2015. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2es vagyok. Hát nem tudom,párom arányos, izom is van rajta,annyi hogy van egy kis hasa,szerintem tökeletesen néz ki. Ô 190-en felül van. Mondjuk én is magas vagyok,176 és nekem is van egy kis hasam,de arányosnak látom magam,nem dagdtnak. Mondjuk senki nincs megelégedve magàval, én is most fogyni szeretnék, leadtam már 8kg-ot ,de dagadtnak akkor sem neveztem volna magam sose :D
2015. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!