Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lány akivel ismerkedtem, és...

A lány akivel ismerkedtem, és akibe szerelmes voltam, végül elutasított, és ettől elszállt még a maradék önbizalmam és férfiasságom is. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Így aztán tényleg nem fogok kelleni senkinek, még ha találnék is majd valaki mást.
2014. febr. 28. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Operáltasd át magad lánnyá!
2014. febr. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Huz el vmerre foglald le magad... pl kondi.. az add onbizlmat .

Foglalkoz magadal.. igenis ha dus szemoldoku vagy pl akkor rakas rendbe ferfiasra...

Normalis hajat vagas.

Oltozkodj stilusosan ami a divat...

Farmer . Feszulo polo . Ora oltony.


Ez a divat.

Mindenno ilyennekre hajt . Kiveve aki nem (en kivetel)

Es szard le a csajt... majd mikor rendbe rakod magad akkor fogsz te kelleni de akkor te dobod ot!!!!

2014. febr. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A testedzést én is ajánlom, pl. testépítést (gyúrás) vagy úszás, stb. Próbáld meg minden más vágyadat kielégíteni, pl. ha okos művelt ember akarsz lenni, mert ez vágyad akkor kezdj tanulni mondjuk valamilyen nyelvet.

Az élet minden más területén érő sikerek adnak majd önbizalmat!

2014. febr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

semmit nem jelent 1 visszautasítás.

ilyen esetben legtöbbször a technikádat,vagy a technikád hiányát minősíti a nő.

szóval próbálkozz másképp.

ha nem nyomultál,csak pofáztál,akkor nyomulj jobban,kevesebbet dumálj és csókold meg,vagyis a tettek domináljanak.

ha meg túlnyomultad,akkor legyél a közelében,beszélgess vele és a kézmunkádból vegyél vissza kicsit.

2014. febr. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És miért utasított el? Egyébként, lehet tényleg technikát kellene változtatnod, bár én nem tudom ugye az okokat sem a szituációt, tehát így nem ítélkezem. De akkor már ha nem szereted, szerintem nála már felesleges próbálkozni, ha még esetleg helyrehozható akkor talán, bár ehhez a lány hozzáállása is fontos, tehát hogy ő még akarná e vagy nem.
2014. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!