Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek az újabb csalódástól....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az újabb csalódástól. Miért nem tudok benne megbízni? Egyelőre szinte semmi okom sincs a bizalmatlanságra. De olyan nehéz megbíznom benne.

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel összeismerkedtem,eddig kétszer találkoztunk.és mindkétszer "forrt köztünk a levegő".megőrülök érte,és ahogy viselkedik velem abból úgytűnik h ő is értem.:)egyszerűen imádom..:)és ezért nagyon félek h elvesztem.:S

DE nem tudok benne megbízni,eddig is nagyon sokat csalódtam...

...többek közt azért is: mielőtt ezt a srácot megismertem ,találkoztam egy másik sráccal (csak 2-szer találkoztam vele is),szintén mindkét talin forrt köztünk a levegő(én kapcsolatot szerettem volna vele,úgy tűnt h ő is velem),de utána nem keresett egyideig,utána én kerestem de összeveszett velem flegmán beszélt velem,és úgy állította be ezt az egészet h én vagyok a hibás :'((((((((..nagyon nagyot csalódtam..:( 3-4 napon keresztül azon rágodtam h " mit rontottam el?":S:((

aztán megismertem azt a srácot aki most a barátom:)..de egyszerűen képtelen vagyok megbízni benne:(( (ezt nem mutatom ki neki,mert nem szeretném ezzel kicsit is tönkre tenni a kapcsolatunkat)

..félek h újból megismétlődik az ami az előző sráccal..nem akarok újból ekkorát csalódni.:(mostanában nem nagyon volt szerencsém a kapcsolatokban..:(

Van vki hasonló helyztebe h nem tud megbízni a barátjába/barátnőjébe?Ezen h tudnék változtatni?hogy tudnék benne megbízni?

bocsi ha kicsit hosszú lett,köszi ha elolvastad.


2010. febr. 5. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg az eszednél lenni. Ne lovald bele magad a kapcsolatba, ismerd meg milyen ember, mik a tervei...stb. Az, hogy illetek, később úgy is kiderül. De azért legyél óvatos, ne engedd magad át neki teljesen, legyél kedves, szeresd, de figyelj közben a jelekre!
2010. febr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.
2010. febr. 5. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy másik oldalról közelíteném meg a helyzetet.

Érnek minket csalódások az életben, de soha ne legyünk gyávák újra szeretni. Ne félj. Ha csalódsz, felemelt fejjel menj tovább.

A sarkon túl mindig jön egy jobb.

2010. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm igazad van :)
2010. febr. 5. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:

"csak 2-szer találkoztam vele is"


Itt a hiba. Amíg nem találkoztál vele vagy tízszer, addig ne bízz meg benne, ilyen egyszerű. Érezzétek jól magatokat, szórakozzatok, randizgassatok, smároljatok, ilyesmi, de ne bízz meg benne. A bizalomhoz (hogy ne ess pofára) sokkal több idő kell.


20f

2010. febr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazad van...köszi h válaszltál.
2010. febr. 6. 09:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetben vagyok. Nem tudok megbízni a pasikban, mert életem szerelme megcsalt, hazudott, pedig 3 évig jártunk. Most van egy kapcsolatom és bár friss (1 hó), nem tudok bízni. Azt mondja, h szeret, de képtelen vagyok felfogni. Már fél éve tart ez az állapot nálam, próbálok pozitív lenni és őszintén beszélgetni vele...talán ez segít majd Neked is és nekem is...
2010. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm h válaszoltál
2010. febr. 7. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!