Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet a kapcsolatunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet a kapcsolatunk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal..Az elején azt hittem ezek nem lesznek problémák de kicsit elbizonytalanodtam hogy ez hosszú távon mennyire lesz jó..A srác levelezős suliba jár kb 2hetente 1x jár suliba,életében sose dolgozott még,nekem azt mondta hogy néha dohányzik ehhez képest nagyon sokat cigizik.továbbá elmondta hogy ha nincs cigije akkor nagyon ki tud borulni egy idő után...múltkor kiderült hogy mással is él úgymondd.mondta hogy nagyon félt elmondani ezeket a dolgokat nekem mert félt hogy mit fogok rá szólni de őszinte akart lenni...lassan 30éves lesz...nagyon jól érzem magam vele,kedves ,figyelmes sokat ölelget és puszilgat..de ezek a dolgok engem zavarnak egy kicsit...mit tegyek?
2015. jan. 7. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha téged nem zavar, hogy egy élősködő, akkor működhet.
2015. jan. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egyszer úgyis elkezd dolgozni, ha ettől félsz, anélkül nem ússza meg az életet sztem sok ember. :) ha pedig szeret, akkor lehet, h még várnod kéne vele, meg erőltetned neki a dolgokat, esetleg segíts keresni neki melót. :)
2015. jan. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!