Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet igy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet igy a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Szoval arrol lenne szó ,hogy a pasimmal lassan 4 éve vagyunk együtt és még soha nem csaltunk meg egymást, és alapjéba váve elég jol megvagyunk,csak van nekem egy problémám hogy ő kb 1 éve discokban dolgozik mint kidobó és engem ez nagyon zavar és nagyon féltékeny vagyok.Ő azt mondja hogy nincs miért idegeskedjek mert neki csak én kellek és senki más.De nem tudom hogy hidjeke neki ugy félek, hogy csalodni fogok.Szerintetek van miért aggódnom?En 22 , Ő 25
2010. jún. 2. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs miért aggodnód, de a féltékenység nem fog elmúlni, ez természetes dolog.
2010. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi okod az aggodalomra,biztos nagyon szeret,és mondta is,hogy neki csak te kellesz. Úgyhogy relax.:)
2010. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően én is féltékeny típus vagyok, úgyhogy tudom mit érzel. Ennek ellenére azt gondolom, hogy nincs okod aggódni. Próbálj kicsit bízni benne és magadban: Abban hogy te vagy neki az igazi és ezt a kapcsolatot nem tenné kockára.

20L

2010. jún. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
természetes, hogy féltékeny vagy és aggódsz. próbálj meg akkor te is máshogy viselkedni. például, ha ő épp megy dolgozni, akkor menj te is bulizni máshová a barátaiddal, csak hogy ne otthon ülj és rágd a körmöd, hogy most mivan. így talán kicsit könnyebb lesz.
2010. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat azt hiszem sikerült megnyugtatnotok:)kösssssszi
2010. jún. 3. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!