Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem érzitek kicsit undorítónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek kicsit undorítónak a kétszer, háromszor szült nőkkel a szexet?

Figyelt kérdés
Végülis ott már többször kijött gyerek(ek).
2015. jan. 7. 22:11
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jelenleg is van barátnőm..
2015. jan. 7. 22:50
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát (-; van egy mondás, ami szerint az igazán jó szex, az bizony undorító ;-)
2015. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte legyek! Kicsit sem érzem annak! Sőt! Sokat nőtt a szememben mióta életet adott a gyermekünknek! Te is így születtél te gyökér! Csak nem értem minek! Habár lehet apád is undorítónak érezte anyukádat és ezért otthagyta. Sajnálom hogy apa nélkül nőttél fel és így már talán érthető a kérdésed! De még mindig tisztelem őket mert olyat tettek amit te soha! Felelősséget vállaltak azért akit világra hoztak!
2015. jan. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
asszem egyértelmű a korábbi válaszokból, h vmi nincs fejben rendben nálad ezen a téren, ennyire egyértelmű választ sztem sehol se láttam még, az én hülyeségeim eltörpülnek ez mellett, ilyet még én se gondolnék a hülye fejemmel
2015. jan. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sajnos egy lélek nélkül haszonállat vagy.
2015. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

2-eske, NEM arra van kitalálva!


Kérdező: anyám, borogass!

2015. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A volt ferjem jutott az eszembe es a katasztrofalis hazassagunk;-(((((

Gyulolt a szo szoros ertelmeben amikor terhes lettem , undorodott tolem pedig nem voltam se csunya se apolatlan kismama. Soha annyi bantast lelki megalazast sertest fizikai bantalmazast nem kaptam eletemben mint azalatt a 9 honap alatt. Kerdezo, ha igy erzel oszinten kerlek fontold meg hogy valaha gyereked legyen mert egy not ezzel egy eletre lelki nyomorekka lehet tenni, akivel meggyulolteted a sajat testet, a terhesseget, legrosszabb esetben a gyereket is. Ne tegy ilyet senkivel!

2015. dec. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!