Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos ez a hasonló a hasonlóval elv? Nem tartjátok undorítónak?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy valaki elvárja, hogy legyen hasonló iskola végzettsége, legyen hasonló keresete, munkája, baj az ha alatta van. Komolyan egyeseknél ennyire számítanak ezek a dolgok? Én mindig undorodtam ettől, hogy két embernek egyenrangúnak kell lennie, de a szeretet, megértés, tisztelet meg semmit se ér.
2014. aug. 8. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:

1. vannak akik így gondolják. Amúgy meg kit érdekel.

2. te, én mások nem így gondolják ennyi. nem kell velük foglalkozni

2014. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Van alapja, hogy miért gondolják ezt. Már csak itt is rengeteg olyan kérdést olvasni, hogy az egyik félnek kisebbségi komplexusa van amiatt, hogy kevésbé tanult, mint a párja, vagy nem tud annyi pénzt keresni. Egyik menne nyaralni, de a másik nem, de azt sem akarja, hogy a másik fizesse a részt stb. Szóval rengeteg konfliktus adódhat abból, ha nagyok a különbségek, hiába szeretik és tisztelik egymást.
2014. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért baj az, ha hasonló embert keres valaki maga mellé, akivel megértik egymást, akivel hasonlóak a tapasztalataik, céljaik. Hasonló körülmények között "nevelődött" emberek pedig nagyobb eséllyel lesznek hasonlóak. Nem, nem tartom undorítónak. Azt viszont igen, ha valaki azért ír ki egy ilyen kérdést, mert visszautasította valaki, aki sokkal jobbat akart a kérdezőnél. Nem kell magadravenned, csak ha igaznak érzed.

Mindenkinek joga van megválasztani, hogy kitől mit akar, és mindenkinek lehetnek igényei. Viszont nyavalyogni, ha visszautasítanak, vagy másokat hibáztatni, na ez undorító.

2014. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én alapból konfliktus kerülő vagyok, ezért nem is értem, hogy ezek miatt miért vannak veszekedések.
2014. aug. 8. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy így kb azonos az érdeklődési körük és az anyagi hátterük? Részemről erről van szó. Minek álljak össze valakivel, aki keres 60-70 ezret és kb semmire nincs pénze, sehova nem jár, mert nincs miből. Szeretni, tisztelni, megérteni lehet, de kapcsolatot kialakítani nem.
2014. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem a visszautasításokkal van a baj, mert nem tetszhetünk mindenkinek. Hanem azzal, hogy miért kell hasonló iskolázottsági, anyagi dolgokat elvárni, ha meg lenne a két ember között a vonzalom. Olyan nagy gond, ha a másik fél alapból nem annyira okos és nem tud hasonló munkát találni, mint a párja? Ezért mondom, hogy azt tartom szánalomnak, hogy gyakran fontosabbak ezek a dolgok, mint hogy milyen az ember belül.
2014. aug. 8. 11:25
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi van akkor, ha nem egész életében keresne 60-70-t és csak egy állapot? Türelem se jelent semmit?
2014. aug. 8. 11:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, tényleg ez történt veled, hogy visszautasítottak, mert nem ahogy mondod, nem vagy elég iskolázott. Miért nem keresel akkor te is olyat, akivel hasonló vagy?
2014. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miért kell a végzettségből gondot csinálni?
2014. aug. 8. 12:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Az más, ha állapot, de te a végzettséggel jössz. Bajnak nem baj, de mégis miről tud beszélni pl egy ács és egy sales manager? Hova mennek együtt, és egyáltalán hol találkoznak?
2014. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!