Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, ti mennyire féltenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti mennyire féltenétek a párotokat a "meleg" barátjától?

Figyelt kérdés

Úgy értem a srác épp kavarna egy pasival, de tudnátok, hogy egyébként biszex.

Filmeznének, vásárolgatnának, sétálnának, beszélgetnének - és még ki tudja, mert nem számolna be a lány mindenről, de tudnátok, hogy nagyon bizalmas köztük a viszony, és elég jóképű a srác.


2015. jan. 8. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
én még egy heterotól sem félnék...
2015. jan. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te mit szólnál, ha a pasid leg jobb barátnője egy szexbomba bi. csaj lenne?
2015. jan. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

rohadt féltékeny lennék.

de ha már úgyis így alakult, mondjuk egy hármast kipróbálnék. nem vagyok bi, de egyszer kipróbálnám, milyen. bizonyos határok közt.


22/F

2015. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Agyon verném a kis búzát.
2015. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem lennék féltékeny! legalábbis nagyon igyekeznék, hogy ne legyek az. ha egy nő meg akar csalni akkor megfog, független attól, hogy féltékenykedsz vagy sem...

27F

2015. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnám elviselni, hogy csajomnak, másik hím nemű egyeddel bizalmas kapcsolata lenne, ahol érzelmeket is kidumálnának, ebből a szempontból tökmindegy hogy az illető milyen szexualitásúnak mutatja magát.

Ami náluk baráti körben normális, hogy barátok csajaival van annyira közvetlen viszony, hogy masszás, hátbekenés, tánc, finom szexuális célzatú szóbeli tréfálkozás belefér, de a lelki bizalmaskodást lakásban/szállodai szobában kettesben maradást már kerüljük.


Az hogy barátnők viszonyában sokszor több a testiség, mint amennyit külvilágnak bevallanak és hogy egymásnak sok mindent eldumálnak az nekem természetes, ez nem zavar.

2015. jan. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én jól megraknálak
2015. jan. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!