Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerda este összevesztünk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerda este összevesztünk a pasimmal. Azóta már beszéltünk de nem találkozunk. Időt kért tőlem péntekig. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos elmondtam neki hogy keressen munkát és ne szórja el a pénzét. Ezen annyira kiakadt hogy időt kér.Teljesen kétségbe vagyok esve hogy mi lesz pénteken.Vajon ezért képes szakítani?Írjátok meg a véleményeteket.Azt mondta átkell gondolnia mindent és rendbe kell hozznia a dolgait.(3éve járunk).Miért nem akar átjönni hozzám?
2008. aug. 19. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:

"Sajnos elmondtam neki hogy keressen munkát és ne szórja el a pénzét. "


ez miért sajnos? ha magától nincs ennyi esze, akkor inkább örüljön, hogy valaki figyel rá. ha pedig ennyiért képes dobni téged, akkor nem vesztettél sokat.

2008. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert nekem az első megérzésem az volt, ahogy a soraidat olvastam, hogy esetleg arra apellál, hogy szereted, és majd te mész át hozzá könyörögni, hogy ne hagyjon el, és már el is van felejtve a munka... Nehogy te keresd! Majd keres ő. Ha meg nem, akkor menjen. Ha csak azért elhagy, mert nem akar dolgozni, akkor jobb is.
2008. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy igazam van ,csak megijeszt az hogy időt kért.Találkozzak vele pénteken vagy menjek el bulizni?Rádöbbenhet hogy igazam van?
2008. aug. 19. 16:20
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy megunt és ez így kapóra jött neki, hogy jól kiosztottad és ezáltal pénteken szakítani akar...De az is lehet, hogy "csak" annyira megsértetted, hogy az valami hihetetlen és akkor az lesz amit az előbb írtam...Tudod a pasiknak nagyon érzékeny a lelkiviláguk... ( jajj szegények :S:D ) Aztán az is egy alternatíva, hogy semmi baja sincs csak beledöftél úgy, hogy elgondolkozik ezen (ami nagyon jó) és igazat fog neked adni pénteken...

Szóval ne haragudj, de nem tudtalak megnyugtatni, de legalább elmondtam a véleményemet...

Sok sikert és készülj fel mindenre, mert bármi megtörténhet!

Ui: Ha szakítana veled, ne sajnáld, mert ha egy ilyen kis semmiség miatt megsértődik...ennyit ért!

Bye

2008. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos vasárnap felhívtam mert nem bírtam, de most erős leszek.Neki kell változni
2008. aug. 19. 16:21
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem akar becsapni és gondolkodnia kell.De ha eddig nem döntött péntekre tudni fogja mit érez? Sok egy kapcsolatban az 1 hét szünet?
2008. aug. 19. 16:26
 7/10 anonim ***** válasza:
eddigi tapasztalataim alapján, ha valaki gondolkodási időt kér, akkor azzal megpróbálja elodázni a szakitást, illetve próbálja fájdalommentesebbé tenni. én nem sok jóra számitanék a helyedben.
2008. aug. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már neki azon gondolkodnia kell,hogy keressen munkát,már sok jót nem ígér.Magától kellett volna ennek eszébe jutnia,nem még időt kérni ezért,ami természetes lenne,hogy dolgozik.Ha ez miatt szakít,akkor hidd el,jobb lesz neked nélküle.Te ne keresd,ha ő akar még valamit,akkor keressen ő.
2008. aug. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ő mindig időt kér amikor balhé van köztünk. Neki több ideig tart mindenen túltenni magát.
2008. aug. 19. 19:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggodj meg 3 ev nem mulhat el csak ugy...szerintem megoldodik, majd irj h mi lett. en remenykednek:)

amugy meg, azt tudom tanacsolni, h sose zarjatok haraggal a napot, ha ezentul egyutt lesztek. annal rosszabb sincs. UDV

2008. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!