Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel jártam egy ideig és nagyon megszerettem. aztán megromlott a kapcsolatunk és hol összevesztünk, hol kibékültünk, ez 3 hinapig huzodott. én ég mindig szeretem. ö szerintem már elfelejtett meg hallottam hogy más tetszik neki..

Ebbe én kikészülök ebbe a lelki állapoban, túl akarok lenni rajta. hullam volgy be is benne vagyok, egyszer fent egyszer lent. mikor lent vagyok megöl a fájdalom. csak ö jár az eszemben az és fájnak az emlélek és hogy vége lett. az is bennem van hogy mással igogat meg mással találkozik es ez nagyon faj. Hogyan tudom elfelejteni, mi erre a legjobb módszer. vagy ilyenkor mit csinaljak es mit ne, hogy tul tudjam tenni magam rajta? van még boldogság az életemben? segitsetek hogy elmuljon a fájdalmam..


2015. jan. 8. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

neked is tudom javasolni mint sok más embernek

verd a fejed a falba hátha amnéziás leszel és probléma megoldva

2015. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Annyi ilyen kérdés van már kint,és mindegyikre ugyan azt a választ adták meg.Idő,foglald le magad,éld a saját életed,és ne vele foglalkozz,hogy Ő mit csinál ( még ha nehéz is ).


3 hónapot azért könnyebben el lehet felejteni mint mondjuk éveket :)

2015. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elso szerelem.. Pl mibel foglaljam le magam agy mit csinaljak.?
2015. jan. 8. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!