Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elfelejteni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni? Több mint 2 éve lett vége a kapcsolatomnak az exemmel.2 évig voltunk együtt, jó kapcsolat volt, de unalmas.

Figyelt kérdés
Elcsesztem, szakítottam vele, mert unatkoztam, valami többet akartam, és még nem voltam elég érett ehhez a kapcsolathoz. Most neki is és nekem is van párom már 1,5 éve. Az exem nagyon régóta nem jutott eszembe, de nemrég egy témával kapcsolatban mégis. Azóta nem tudom kiverni a fejemből. Csak arra gondolok, hogy elrontottam, és hiányzik. Mivan ha mégis ő volt az igazi? Hogyan felejthetném el?
2015. jan. 6. 19:10
 1/1 Dorottya1130 válasza:
Szerintem ne figxelj ezekre a gondolatokra mert oka volt annak hogy nem jött össze nektek. Most nem rég majdnem egy évig szendvedtem az exem miatt de aztán rájöttem hogy ennek így kellett lennie. Majd elmúlnak hamarosan ezek a gondolatok ne aggódj
2015. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!