Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már teljesen el vagyok késve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már teljesen el vagyok késve?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, még soha nem volt senkim, de már nagyon szeretnék. Elég jól nézek ki, mégsem jött össze semmi. De nem is ez a lényeg,hanem hogy körülöttem 22-24éves lányok már a párjukkal a családon meg a közös jövőn kattognak/tervezgetnek...nekem meg nem hogy közös jövő, de még egy párkapcsolat sem jön össze! Még sosem voltam pasival se...

Azt érzem teljesen el vagyok késve. És most gyorsan össze kellene szednem kínomban valakit,hogy abból aztán 30éves korom alatt legyen gyerek...pedig én még annyira élnék...

El vagyok késve?:O


2015. jan. 8. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve. A változás, nem határidős dolog.
2015. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Soha sem vagy elkésve. És ha csak azért össze akarsz szedni valakit hogy legyen akkor lehet hogy nagyon melléfogsz.
2015. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

És, mi miatt nem jön össze? Te mit tettél azért, hogy legyen valakid? Tudod egyáltalán, hogy milyen férfit keresel?


Amúgy nem vagy még elkésve, de ha nem találod meg, hogy milyen problémával küzdesz, el fognak repülni feletted az évek. Szóval én segítséget kérnék egy pszichológustól. Valami nagy gond lehet.


17/L

2015. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
3 és fél éve járok terápiára. Súlyos családi problémák vannak/voltak, apakép 0, nyugodt családi légkör 0, depresszió,kényszerbetegség, onkológiai sztorik,minden megvolt már.
2015. jan. 8. 17:42
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is 22 éves vagyok és soha nem volt senkim. Nem kellek senkinek, de én ronda vagyok. Nem értem, ha te jól nézel ki akkor miért nem volt senkid?
2015. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Előbb leírtam. Am akik hajtottak azok nagyon nem tetszettek, konkrétan undorodtam tőlük, aki meg nekem tetszett az a porig alázott konkrétan.
2015. jan. 8. 17:45
 7/16 Bad G-Sus ***** válasza:
belso tulajdonsagokkal van gond
2015. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2015. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jajj csak Csernust ne. Pszichológusok körében nem tartják sokra a tudását ill munkásságát,úgyhogy ezt ne nagyon linkeljed szerintem másnak se,ha segíteni akarsz :D
2015. jan. 8. 17:48
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja hogy válogatós vagy... Akkor azt írjad he! :)
2015. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!