Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem egy nagyon jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy nagyon jó barátommal. Működhet a barátság továbbra is?

Figyelt kérdés
Ez már másodjára történt meg, de mind ketten barátok akarunk maradni. De mostanában szex a vége a beszélgetéseknek. Ok, ez még nem jelenti, h bármit is érezne irántam.

2015. jan. 9. 00:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem itt a lényeg :


" .... Szex után is sokat beszélgetünk, mindenféléről... meg sokat nevetünk. ....."


Szerintem egy ideig működhet. Hogy meddig, az attól is függ, hogy hány évesek vagytok.

Szerintem örökké pont így nem.

Báááár, a mai világban annyi furcsaság megesik....

Ha képesek vagytok ezt a szabadságot megőrizni egymásnak - és persze önmagatoknak is - úgy, hogy idővel egyre több felelősséget is raktok hozzá .... pl. gyerek(ek) ... és mégis marad az őszinte nyitott kapcsolat ...... talán. Én úgy látom ez nem nagyon szokott összejönni hosszú távon, de hátha nektek mégis.

Kivétel szokta erősíteni a szabályt .. talán ....

2015. márc. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem az igazi baratsag itt veget ert. elobb utobb erzelem lesz belole es ha ez mar akadaly akkor jonnek a gondok.
2015. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!