Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon nekem soha senkim nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nekem soha senkim nem lesz? Mikor kicsi voltam volt egy balesetem, és megrepedt a gerincem. és emiatt vizelettartási problémáim vannak. Nem merek ismerkedni, és nagyon magányos vagyok.

Figyelt kérdés

Amikor 4 éves voltam, kiestem a kiságyból. felmásztam a korlátján és kiestem. azt hitték meg fogok bénulni, de teljesen felépültem. kivéve azt, hogy vizelettartási problémáim vannak.


Viselhetnék állandó katétert, de 1 fájdalmas, 2 iszonyat nagy a fertőzés veszélye, 3 borzalmasan stresszelne hogy bennem van valami állandóan. így estére nadrág pelenkát hordok, nappal pedig bugyi pelenkát, ha mégis kitudok menni a wc re akkor letudom tolni.


nagyon félek ismerkedni. rettegek hogy mit gondolnának erről a lányok. cseteltem egyszer egy lánnyal, és nagyon csúnyán kinevetett elhordott mindennek. undorítónak nevezett.


alapjáraton azt szoktam kapni a környezetemtől, és úgy azoktól akik nem tudják ezt rólam, hogy helyes fiú vagyok. alapból amúgy nagyon romantikus típus is vagyok. és nagyon nagy szeretet hiányom is van. képzelhetitek mennyit bántottak, kiközösítettek emiatt.


mit tegyek? Mit tudok tenni? szerintetek sem lesz soha olyan lány aki szeret majd így? És ti eltudnátok így fogadni egy fiút?



2015. jan. 9. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztosan találsz olyan lányt, aki megértő és elfogad
2015. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
biztos találsz olyan nőt, aki haszonló problémával küzd
2015. jan. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
na ez az amit nem szeretnék. nem szeretném h ez legyen a kapcsolatunk alapja. normális kapcsolatot szeretnék. nem vagyok nyomi, csak pelenkát kell hordanom.
2015. jan. 9. 18:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Azt tudod tenni, hogy nem adod fel, mert lehet egyszer találsz egy olyan lányt, aki elfogad olyannak, amilyen vagy.
2015. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem találni fogsz egy törődő lányt magad mellé, bár én személy szerint nem tolerálnám, ha a pasim pelenkát hordana...nem tudom,hogy kiviteleznétek az együttléteket, de ez csak az én véleményem.

Amúgy nagyon sok egészséges ember se találja meg a párját.

2015. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
figyu. amikor feláll akkor nem tud kijönni a pisi...
2015. jan. 9. 19:09
 7/13 anonim ***** válasza:
Ne ad fel találsz te is társat csak idő kell.
2015. jan. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne vedd magadra a negatív bántásokat. Te is férfi vagy csak egy kicsit más. De ugyan olyan férfi lehetsz mind más.
2015. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezzel kell kezdeni, hogy pelenkát hordasz. Előbb ismerjen meg, értékelje a személyiségedet, kötődjön hozzád, és akkor nem ez lesz a legfontosabb számára sem.


Hívd fel az Igjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon, elérhető hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom, T-mobile számról, utcai fülkéből is.

2015. jan. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Manócska1 ***** válasza:
szerintem se keseredj el,és ne add fel. biztosan találsz majd egy lányt aki úgy szeret és elfogad olyannak amilyen vagy
2015. jan. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!