Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell nektek, fiúk?

Figyelt kérdés
21 éves, visszafogott lány vagyok, aki azért néz is ki valahogy. Egészen eddig nem volt még egy barátom sem, ő volt az első. Én is az első voltam neki. Csendes, visszafogott lány vagyok kívülről, de szexuális téren lennének vágyaim és ötleteim, hogy úgy mondjam. Szóval sok mindent szeretnék kipróbálni, amiből engedtem egy kis bepillantást is neki. Tudok főzni, a kedvenc focicsapatának a meccseit néztem volna vele, szívesen xboxoztam is volna vele. Kb. szerintem tényleg tökéletes barátnője lettem volna, de mégis mindig lemondta a találkozókat és 2 hónap alatt egy szót nem szólt rólam se a szüleinek, se a barátainak. Nyilván így a szakítás mellett döntöttem, de felmerül bennem a kérdés, hogy miért nem voltam elég neki?
2015. jan. 9. 21:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
TE:$
2015. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Lehet az érzelem hiányzott ebből - nekem úgy tűnik.
2015. jan. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán mást keresett. Nekem pl. tökéletes lenne egy ilyen lány. Bár nem tudom, egy ilyen lány kinek nem jön be.
2015. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Senki se fogja tudni a választ itt.
2015. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Képzeld én meg sehol nem találok ilyen barátnőt, pedig tudnám értékelni.

A srác hülye volt, nem tudta mit jelent egy kapcsolat. Majd később bánhatja, hogy nem becsült meg téged.

2015. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
50%
Unalmas voltál.
2015. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
más igényei voltak...
2015. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

a szerelem sokkal távolabb mutat mint ezek a száraz tények, hogy nézted a meccset vele. ahogy a nők is tudnak idióta pasikba szerelmesek lenni, aki sorra megcsalja őket, vagy veri, úgy lehet neki is volt valaki, aki jobban tetszett nálad, illetve az is lehet, hogy mivel te odaadtad magad neki és nagyon akartad már nem voltál izgalmas számára.


mondjuk azt nem értem, hogy ha te szeretted, akkor miért szakítottál? azért, mert nem mesélt a szüleinek rólad? és ezeket miért nem kérdezted meg tőle? 2 hónap alatt már el kellett volna jutni egy olyan bizalmi szintre, hogy ha máskor nem is, de legalább a szakításkor ezeket megbeszéljétek.

2015. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Van, amikor egyszerűen hiába akarod, nem tudod megindokolni, hogy miért, de nem működik a kémia. Ilyenkor nem tudsz mit tenni.
2015. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem középszerű és unalmas voltál számára - ezt nem rosszindulatból!
2015. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!