Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi tetszik nektek egy lányban? Mi az amit először megnéztek egy lányon? Hogyan közeledtek? Szeretitek ha a lány kezdeményez? Milyen fajta lányokat szerettek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Aranyosakat, szépeket. Kezdeményezz nyugodtan!
2015. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerem, akkor külsőre először az arcát, fenekét nézem meg. Ismerkedésnél a külső alapján döntök, mint gondolom mindenki más. Ha már ismerem, akkor a személyisége alapján megtetszhet annyira, hogy próbálkozzak nála, akkor is ha a külseje addig annyira nem tetszett. Szeretem, ha egy lány tud beszélni és utálom, ha magától nem tud mondani semmit, aztán azt mondja, hogy "nincs téma". Szeretem, ha egy lány kezdeményez. 21/F
2015. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy rakat ilyen kérdés van amúgy, csak kicsit vissza kéne keresni.


Amit először megnézek, az az arca és az alakja.

Ha ad valami jelet, hogy bejövök neki, akkor odamegyek beszélgetni.

Nem zavar, ha a lány kezdeményez.

Olyan lányokat tetszenek, akik határozottak, őszinték, jó a humoruk, értelmesek, nem hisztisek és nem sértődékenyek.

2015. jan. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az arcát, alakját, viselkedését és az öltözködési stílusát.
2015. jan. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
gondoskodó, megértő, aranyos
2015. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 maniman válasza:
Külsőleg először az arcát, a szemét, az alakját. Jó ha egy lány kezdeményez, bár szerintem teljesen mindegy. Olyanokat akik kedvesek, jó fejek, nem sértődékenyek, nem szemétkednek másokkal. Ha pedig ismerem a személyiség alapján, és lehet hogy megtetszik külsőleg is, azelőtt pedig nem tetszett. :-)
2015. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szeretem ha besegít a betonozásban egy nő! :7

Üdv. Gyula :)

67/f

2016. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!