Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele tudok szeretni?

Figyelt kérdés
2napja jarok a pasimmal,még nem szeretem..tegnap volt az elso estenk együtt,nem éreztem jol magam..mert szegyenlős volt,meg alig beszelgettunk..mit tegyek? megfog valtozni,en ezt megmondtam neki,hogy valtoztasson ezen...de wan még egy fiu ők 2jük közül kelett valasszak,lehet rosszul valasztotam...másikkal jol ereztem magam mindig csak az volt a bajom,hogy kövér és piszkaljak..segitsetek!
2015. jan. 10. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:

válaszd a másodikat. Ha semmit nem érzel az első pasi iránt, akkor nem sok esélyt adok erre a kapcsolatra,ráadásul nem is érzed magad jól vele..

"wan":DD

2015. jan. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de hogy hagyjam man ott 2 nap utan?
2015. jan. 10. 17:41
 3/6 anonim ***** válasza:

nem tudom,de jobb előbb szakítani, mert lehet h a srác később beléd szeret, és te meg semmit nem érzel iránta.

De! Mivel én 2 hónapot olvastam, ezért hagynék még egy kis időt ennek. Elnéztem bocsi.

Ez még megváltozhat.

2015. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ő már nyár ota irkalt,mar azota szeret..
2015. jan. 10. 17:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Enyi erővel egy csövessel is járhatnál vagy egy gazdag pasival. Mèrt jársz ojannal akit nem szeretsz? Hány èves vagy, 2?
2015. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ú gazdag nagyonis.de nem azert vagyok vele..17
2015. jan. 10. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!