Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után 3 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 3 hónappal újrakezdtük. Mit tegyek, hogy a barátom újra belém szeressen?

Figyelt kérdés

Szakítottunk,mert rengeteget veszekedtünk,de a szakítás alatt (3 hónap) is találkoztunk,"véletlenül elcsattant csókok,véletlenül hazamentem vele".Aztán ,most 3 hete újrakezdtük,de ő nem igazán közeledik..állítása szerint fél szeretni,mert nem akar pofára esni.Rettenetesen megváltozott ,a hozzáállása a kapcsolathoz..teljesen megértem,hogy fél szeretni,de ez így egy barátság extrákkal kapcsolathoz hasonlít.Szeretném,ha újra belém szeretne,de eddig semmi haladást nem látok.Hogy tudnám elérni?

U.i.tanultam a régi hibáimból azokat már kerülöm is,próbálok kedves lenni,vicces és nemnyomulós lenni

Fiúk nálatok mi az amivel újra szeretete lehetneelérni?A testi vonzalom megvan,de nekem érzelemre is szükségem van.


2015. jan. 10. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy.Alapba rossz ötlet volt újra kezdeni..
2015. jan. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Idő babám idő. Az ilyesmit nem lehetett erőltetni. Légy jó és figyelmes, mond és mutasd ki, hogy szereted és az idő megoldja...
2015. jan. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Minek kezdtek olyan kapcsolatot ahol nincs meg a szerelem? Én is az ilyeneket sose értem...
2015. jan. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"véletlenül elcsattant csókok,véletlenül hazamentem vele"


Ezt inkabb hagyjuk is.


En egyik exemmel sem kezdenem ujra, nem veletlenul lett ex belole. Felmelegitve csak a kaposzta jo.


Egyebkent a 3 honap meg "friss".


Ezt hanyagolnam, uj sracot keresnek.

2015. jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pont három hónapja,hogy valaki,aki fontos volt nekem és most is az,eldobott.Most jött el az az időszak,hogy megenyhült,és apránként közeledik felém,mint ember.Csak mint ember.Tudod,ha ő most lépne irányomba,az aljas dolog lenne,mert akkor is a szex kötötte hozzám,meg most is csak az motiválná.Ő nem szerelmes,és ezzel kihasználná azt,hogy én meg igen.Soha nem is volt az,ezért vesztünk össze,és ezért lett vége.Ő ezt tudja,és szerintem éppen ezért hagy békén.

Ha az exed korrekt lenne,ezt tette volna ő is.Sajnos nem az,te meg bedőltél neki.Nagy hiba volt,mert ez így csak testiség.Te döntesz,hosszútávon mennyire jó ez neked.

2015. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!