Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyha egy lány msn-en barátké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha egy lány msn-en barátként könyvelt el, akkor amikor először találkozunk még lehet esélyem? 16/f

Figyelt kérdés
Azt mondta nem lát sok esélyt pont amiatt, mert legjobb barátjának tart. Szeretjük egymást és nagyon fontosak vagyunk egymásnak, de ő mégse lát esélyt arra, hogy összejöjjön a legjobb barátjával. Ha találkozunk ez megváltozhat? és ha igen, akkor mit kéne tennem vagy hogyan kéne viselkednem?
2010. febr. 6. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt tegnap már kérdezted. :O
2010. febr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam már sokszor én is.

Olyan nincs, hogy valaki elkönyveli, hogy ezzel nekem nincs esélyem. Bármikor rájöhet, hogy mégis szeret, elég hozzá egy meghitt hangulat, egy szituáció, vagy csak érzi hogy fontos vagy neki, és átértékeli a dolgokat.

A lányok nagyon sokszor félnek ilyen kapcsolatba belemenni. Én eddig erre egy elfogadható választ találtam: Félnek, hogy elveszítik egyik legjobb barátjukat, ami később nagyon tud fájni, ha a lánynak tényleg fontos voltál. Ezért nem kezdtem ki én is, nagyon sok lány ismerősömmel, pedig már majdnem olyan közel álltunk egymáshoz, mintha járnánk.

Találkozgassatok, de ne legyél türelmetlen. Néha adj 1-2 jelzést, ha semmi reakció, és ha már tényleg nem bírod a várakozást, kérdezz rá ismét újból.

2010. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi. de szerintem tudja, hogy soha nem szakadna meg a kapcsolat.
2010. febr. 6. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!