Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nehéz lépnem, szorongok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz lépnem, szorongok nagyon! Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
A történetem: lassan 6 éve vagyok együtt a pasimmal,de már hónapok óta nem olyan jó,mint régen,pontosan azóta,mióta összeköltöztünk.A ház,amiben élünk a szüleié,de a pasim és a tesója nevén van,2 éve lett felújítva,amit szinte csak anyóséknak köszönhetünk,persze mi is amit tudtunk beleadtunk,persze ''miattunk'' csinálták az egészet,de engem semmiben nem kérdeztek meg,ők 3-an eldöntötték a dolgokat és csá.ahogy kész lett teljesen megváltoztam,mára már munkám nincs,hiába jártam 1000 helyen,mindig pofára estem,nyugtatót szedek (enyhét)és elég sok mindenbe beleszólás van a pasim és a kedves apósom részéről,az öregnek ami neki nem tetszik rögtön hangot ad,sajnos minden másnap találkozok vele,mert ő is hoz a 2 kutyánknak kaját,akiket azt hiszi az övé is,pedig nem ő vette őket,nem ő fizeti az oltásukat se,mindenhol úgy adja elő magát h a kutyái,mocskosul idegesít!pedig azt mondják az anyósok rosszabbak...hát az anyósom aranyosabb,de néha ő is tud dilis lenni.a pasim na az más tészta...ő minden találkozik velük,31 éves létére tőlük viszi a szendvicseit a melóba (ha én pl ma este megcsinálom neki holnap már nem viszi el,mert nem friss),délbe is ott ebédel,amikor meg vége a melónak én várom a vacsorával.úgy érzem nem eléggé felnőtt h elszakadjon anyucitól meg apucitól,velem is úgy bánik néha,mint 1 kislánnyal,pedig 23 múltam...ja és 2 hóhapja hozzám se nyúlt,ezidő alatt 1x szakítottam vele a leírtak miatt,de kibékültünk.azóta szinte semmi változás.most van 1 srác akivel haverok vagyunk,de tetszünk egymásnak.ma találkozom vele 1 buliban.mit tegyek szerintetek?véleményeket is várok

2012. okt. 19. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedbe gondolkodás nélkül otthagynám, de ezt neked kell eldöntened hogy maradsz-e vele vagy sem, vagy inkább a másikat választod. Én mérlegre tenném azt is hogy melyikkel érzem magam jobban, és aszerint döntenék, de az ilyen fickót aki elköltözik a szüleitől, de még mindig apucitól és anyucitól függ, mindenképpen otthagynám, akár van másik srác akár nincs. Nem bírom az olyanokat akik képtelenek önálló életet folytatni.
2012. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kapcsolatfüggő vagy, abból is látszik, hogy csak egy másik srác kedvéért hagynád ott ezt a szart. Szakíts és vidd a kutyákat is. Te sehol nem vagy a kapcsolatban, a barátod meg még nem nőtt fel.
2012. okt. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ettől a férfitől semmit nem várhatsz. Nem is kapsz.

Próbáld az új kapcsolatot..

2012. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbáld megbeszélni vele a dolgokat. Ha szakítotok végül akkor belemehetsz új kapcsolatba, de amíg együtt vagytok addig a hűtlenségre semmi mentség. A félrelépést felejtsd el, attól nem lesz jobb csak rosszabb a mostani kapcsolatod, ha meg új kapcsolatba akarsz kezdeni előbb zárd le a régit.

Sokféleképpen lehet tálalni a dolgokat. Próbáld kulturáltan megbeszélni.

2012. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
idáig se csaltam meg soha,de ha már 2 hónapja olyan töketlen h hozzám nyúljon,még azon is elgondolkodtam h talán neki lehet vkije,ő tagadott erről,viszont nem említette 1x se h hiányoznék neki,még be se próbálkozott...lehet h a megcsalás észhez térítené,persze a többi problémák másak,mint a megcsalás,hiába minden,hiába beszéltem neki h változzon,mint mindig tartott 1 darabig aztán előről az egész.sztem baszhatom,már bocs a kifejezésért.csak olyan nehéz lépni!!!
2012. okt. 19. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!