Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi lenne a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta ismerek egy srácot(ő lesz most a Srác1), na vele úgy volt, hogy összejövök, de aztán megmondta, hogy inkább még se, mert a volt barátnőjét választaná. Ekkor ő eltűnt egy hétre ezalatt én elkezdtem beszélgetni egy másik sráccal (srác2), akivel össze is jöttem. Még egy hete sem vagyunk együtt, de kiderült, hogy Srác 1 és Srác 2 legjobb barátok, s most a Srác 1 újra elkezdett írogatni, hogy mennyire sajnálja és hasonlók. Persze nem közömbös a számomra, ezért nagyon kellemetlen volt. Aztán ma már nem bírtam, elmondta a Srác 2-nek hogy mi van most kitört a "3. világháború", de most már ott tartunk hogy meg kellene hoznom a békeszerződés pontjait... és hogy ilyen röhejesen fogalmaztam... ennek örömére a barátom el akar tőlem távolodni, míg a másik srác azt mondta hogy kötődik hozzám, ő nem tud engem elengedni. Rettenetesen undorítónak érzem magam, hogy egy ilyen "háborút" robbantottam ki, de nem tudom mi tévő legyek. Szerintetek?
2013. febr. 27. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Aki egyszer oldalba rúgott...
2013. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
felejtsd el mindkettő srácot
2013. febr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Válassz, melyikhez húz jobban a szíved? Amúgy srác1-et meg tudom érteni, és téged is, hogy összejöttél mással. Mégis őt tartom hibásnak. Ha téged választott volna, akkor minden békés lenne, de én is inkább a volt pasimat választottam volna. 15/L
2013. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a srác 1 hirtelen egy hét után elkezd írogatni? Gondolom a másik kisasszony elhajtotta, aztán hirtelen te is "jó lennél".


Meg gondolom az is zavarja, hogy a haverjával vagy, nem pedig vele.


Ezt hívják úgy, hogy "Két szék közül a földre".


Ne hagyd, hogy hülyére vegyenek, csak egy punci utánpótlás lennél srác 1 számára, durván hangzik de ez van.


Ilyen a világunk, kihasználjuk a másikat, csak nem hangoztatjuk.


Maradj a Srác 2-vel, Srác 1-nek meg mondd meg, hogy leszarod.

2013. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!