Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Veletek is volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Veletek is volt már olyan hogy beleszerettetek valakibe de van barátnője? Hogy tettétek túl rajta magatokat?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 11:55
 1/6 CptTomato ***** válasza:
Bocs nem vagyok lány de volt anno egy lány aki belémszeretett és én segítettem túl azon az időszakon...bár nem volt senkim csak tőle nem akartam semmit.
2015. jan. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyanba, aki végül szakított velem, mert még szereti az exét. Nehezen.
2015. jan. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csávóként tapasztalom azt hogy minden szép/értelmes csajnak van már barátja... Lecsúsztam erről a dologról így huszonévesen... Nekem már csak a maradék fog maradni. Aki se értelmesek, se szépek nem lesznek.
2015. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3as dehogy nem! Még csak huszonéves vagy azokra buknak a 17-18éves lányok ők szépek is van bennük életkedv is.Próbálkozz náluk::))
2015. jan. 11. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


És értelmesek is? Én nem "dugni" keresek hanem olyat akibe beleszerethetek és megkedvelhetem a karakterét és gondolavilágát is... Csak hát szépnek szépne kell lenni a szubjektív mércém szerint különben nagy problémák lesznek szexualitásban

2015. jan. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Attól hogy 18éves nem lehet értelmes?szerintem azért ilyen idősen már van saját gondolata hozzá tud szólni valamihez értelmesen is csak meg kell találni azt a személyt:)
2015. jan. 11. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!