Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatal lányok és érett hölgyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok és érett hölgyek miért van szükség mellnagyobbításra ha egyébként szépek vagytok? Miért kell ilyenekkel tönkretenni magatokat? Fontosabb másoknak megfelelni mint magatoknak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy milyenek a férfiak, de úgy érzem túlzottan meg akartok felelni. Én férfiként komolyan mondom legszívesebben azt mondanám, hogy nem tartozom ebbe a nembe.
2015. jan. 10. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki nagyobbítatja végül, az már rég túlment azon, mint gondolnak a férfiak... ez nem a férfiaknak szól, hanem önmagának. Nem érzi nőnek magát csak nagyobb mellekkel.
2015. jan. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez így szerintem idiótaság már elnézést.
2015. jan. 10. 16:39
 3/3 anonim válasza:
En most keszulok mellnagyobbitasra,es nem azert hogy a ferfiaknak tetszek hanem elso sorban magamnak. Igaz nekem a szoptatas miatt megereszkedett de tobb ismerosom azt mondja nem baj jo ez igy is(persze nem mutogatom mindenkinek) de hiaba mondana 100 ember hogy igy is jo ha magammal nem tudok megbekelni.Tobb eve terveztem mar a mutetet es nagyon orulok annak hogy vegre sor kerul ra,es olyan ruhakat is felvehetek amiket eddig nem. Strandra a melleim miatt nem jarok mar tobb mint 5 eve. Persze ez csak az en velemenyem es igen biztosan vannak olyan nok is akik a ferfiaknak akarnak megfelelni de en meg pont nem abba a csoportba tartozom.
2015. máj. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!