Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mi kell ahhoz, hogy nőnek érezzétek magatokat egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sokszor mondják a nők, hogy ez hiányzott, vagy pont épp ezt szeretik a párjukban, hogy nőnek érezhetik magukat mellette. Ha nem gond, írjatok kort is, köszi!
2014. dec. 28. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
bmw,audi,merci, stb...
2014. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elég sok minden.Talán első helyen az önzetlen és kölcsönös szerelem.:)

Aztán vannak a kimutatott dolgok: pl.amikor szépnek hív,amikor becézget,amikor csak úgy meglep valamivel (nem,nem sportkocsival mondjuk egy rózsával),amikor egy hosszú nap után csak annyit mond,hogy "Hiányoztál",amikor ketten sétáltok kézen fogva és látszik rajta a ragyogás és az,hogy büszkén sétál Veled mert büszke rád ilyesmik :))

2014. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én akkor érzem magam nőnek egy kapcsolatba,ha a párom figyel rám,néha meglep egy-két aprósággal(pl.csoki,virág),ha társaságban vagyunk figyel rám,udvarias,a tenyerén hordoz,de nem elkényeztet:)
2014. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az, hogy egy olyan férfi legyen mellettem, aki elégedett magával, látszik rajta, hogy boldog, érzelmileg és lelkileg stabil, aki ki meri mondani nekem az örömét, bánatát, ha valami gondja van. A kapcsolatban pedig számomra fontos, hogy egyikőnknek se kelljen semmiben sem szégyenkeznünk, kölcsönösen megbízzunk egymásban, szeressük egymást testileg és lelkileg is, és anyagilag ne függjünk egymástól.


21/N

2014. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:
Lelkileg társ legyen, támogató. Adja tudtomra, h kíván, h kívánatosnak tart és ne boruljanak fel az alapvető férfi-női szerepek.
2014. dec. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!