Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok! A ti párotok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! A ti párotok is nehezen viseli a vizsgaidőszakot?

Figyelt kérdés

Barátom már évek óta dolgozik, én tanulok, szorgalmi időszakban sokat tudunk találkozni, de vizsgaidőszakban ez kb heti 1-2 alkalomra korlátozódik sajnos. Ilyenkor folyton feszült, duzzog, néha velem is ingerült. Egyébként nincsen vele semmi probléma, csak ilyenkor. 3. vizsgaidőszakom vele, de eddig mindig megfigyeltem ezt. Nálatok is előfordul?

Én 20/L, ő 24/F



2015. jan. 11. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Amikor a párom vizsgázott, akkor segítettem a tanulásban azzal h kikérdeztem vagy amíg másttanult, addig helyette írtam a beadandót hajnalig :)
2015. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, ez nálunk is ilyen. De már csak egy vizsgám van szerencsés esetben. Mi még csak fél éve vagyunk együtt, ez az első vizsgaidőszak, de nem egyszerű...
2015. jan. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bliztrix ***** válasza:

Igen, nálunk is így van. Asszonykám ilyenkor igazi házi sárkány. Igyekszem ilyenkor a beszélgetést minimalizáni. (Szia! Igen. Nem. Mit kérsz reggelire? Milyen napod volt? Mit csináltak a gyerekeink?)

Túl kell élni. Ennyi.

26F

2015. jan. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi december eleje óta vagyunk együtt, mondta szilveszterkor, hogy borzalmasan kevés ideje lesz és stresszes, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire. Nyugtassatok meg, hogy nincs semmi gond, mert nagyon félek... :( Ez az első közös vizsgaidőszakunk, én nem voltam ilyen stresszes mikor fősulira jártam... 20L 22F
2015. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztosan csak a vizsgaidőszak, de az is elég lehangoló tud lenni :S
2015. jan. 23. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!