Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire működőképes a távkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire működőképes a távkapcsolat?

Figyelt kérdés
mit gondoltok róla? belemennétek egy ilyen kapcsolatba?
2015. jan. 11. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon sok mindentől függ.Max akkor mennék bele ha tudom,hogy 1 éven belül együtt tudnánk lenni,és megszűnne a távkapcsolat.Másképp biztos,hogy nem mennék bele.
2015. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti egymást 2 ember, akkor várnak. Idővel pedig teljesen együtt lesznek. Szerintem működőképes.
2015. jan. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
soha semmiképp bpi vok van itt elég csaj
2015. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes lennék, inkább egy távkapcsolat mint, hogy ne legyek vele egyáltalán. Idővel valahogy megoldanánk a távolságot.
2015. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Működőképes, persze nem hosszú éveken keresztül.
2015. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem volt 2 távkapcsolatom is, és nem a távolság miatt ment szét. DE hamarabb szétmentünk volna, ha egy helyen lakunk, mert akkor rövidebb idő alatt megismertük volna egymást, gyorsabban kijöttek volna azok a dolgok, amik távkapcsolat esetében csak később.
2015. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!