Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat a párom?

Figyelt kérdés
Három hónapja vagyunk együtt és igazából azt nem értem pontosan, hogy szeret e egyáltalán vagy sem. Amikor együtt vagyunk ölelget, puszilgat, sokszor mondja, hogy szeret, vagyis röviden érzem, hogy szeret. De mivel távkapcsolatban élünk már másfél hónapja (kb heti 1x vagy 2 hetente találkozunk), én elvárom tőle, hogy naponta legalább pár sort írjon (nem tudom, lehet, hogy túl nagy elvárás?). Tudom, hogy sok dolga van, munka, tanulás stb, de egy nap 24 órából áll. Senki ne mondja, hogy 1 perc oly sok lenne a 24 órából. A lényeg, hogy én ezt a problémám már kifejtettem neki, 2x is. Mondtam neki, hogy nem erőltetem a kapcsolatot, mert nem érzem, hogy szeretne, ha nem szeretné ezt az egészet akkor vessünk ennek véget, nincs sértődés. De mind a kétszer azt mondta, hogy ne gondoljak ilyenekre, ő szeret és nem akar elveszíteni. És egy ideig be is tartotta a napi jelentkezést, de megint kezd leszokni róla. Egyszerűen nem tudok kiigazodni rajta. Mit is akar pontosan. És ez engem egyre jobban zavar. És mondtam azt is neki, hogy nem akarom egyáltalán ráerőszakolni semmire, de napi pár sor csak nem olyan nagy kérés. Vagy lehet, hogy az?

2015. jan. 4. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem az a gond, ha kérni kell....mi nem élünk távkapcsolatban, 2-3 naponta találkozuk, de minden nap facebookchat, viber megy egész nap, amíg van lebeszélhető keret, telefon is
2015. jan. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az tényleg probléma,ha neki magától nincs igénye arra,hogy rendszeresen keressen.Hiszen ha hiányoznál neki,akkor ezt tenné,még ha nem is napi szinten.Mondani meg ugye bármit lehet,a tettek a mérvadóak.
2015. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebbe nem nagyon lehet beleszólni...

De azért,amikor találkoztok is említsd meg neki a dolgot és mondd el azt is,hogy Téged hogy érint. Nem nagy dolog,viszont egy távkapcsolatban ez mondjuk úgy kötelező lenne. Nem akarlak elkeseríteni,de az Én távkapcsolatomnak is így lett vége (igaz nem mostanában volt :D). Hiába írtam alig válaszolt,ha válaszolt is lényegtelen dolgokat aztán borult a bili,hogy a háttérben egy 3. áll :D

Jóó,nyugi nem kell rosszra gondolni,csak a kommunikáció hiánya megöli a kapcsolatot legyen távkapcsolat,vagy legyen csak a szomszédban ... :)

2015. jan. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kérni nem kell, mert ír magától is, de nem mindig napi szinten. És csak azért nem értem, hogy mi van, mert én megadtam rá a lehetőséget, hogy legyen vége, de 2x is ellenezte, mert erősítette, hogy nem akar elveszíteni. Még azt is mondta, hogy tudja jól, hogy ez egy nem jó tulajdonsága és emiatt már sok kapcsolata tönkre ment. Csak akkor nem értem, hogy ha be is látja, nem is akar elveszíteni, akkor pontosan mit is akar..
2015. jan. 4. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!