Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan lettem csalódott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lettem csalódott, szomorú?

Figyelt kérdés

Itt volt a barátom, tegnap este jött, de már akkor mondta, hogy ma délután megy focizni majd. De ma délelőtt felhoztam neki, hogy mi lenne ha maradna, hisz alig volt itt.. Szeretném, ha még itt maradna velem. Azt mondta, hogy nem, kell mennie focizni (csak haverokkal). És ez rosszul esett, látta is rajtam és mondta, hogy nem érti meg miért haragudtam meg, hisz ő mondta, hogy fog menni. Én meg erre, hogy én meg reménykedtem, hogy ha majd kérlek, itt maradsz velem. De elment focizni.

Tudom, hogy én vagyok neki a fontosabb. soha nem szóltam egy szót sem, ha már rendes foci van és minden héten egy nap csak a meccsről szól. De mivel ez még nem is az a komoly edzés, ezért jól esett volna, ha velem marad most az egyszer.


2015. jan. 11. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
nem
2015. jan. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy nem inni megy, vagy bulizni, vagy csajozni.

Egy fél nap nem olyan sok.

2015. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noren1989 ***** válasza:

Nem. megegyeztetek, h megy focizni, igaz ?

Na erről van szó.

25/F

2015. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én hagytam volna, hogy menjen. Ha így lett megbeszélve, akkor meg főleg. Elhiszem, hogy szeretnéd, ha még többet lenne veled, de gondolom a focit már lebeszélte a barátaival, és neki is szüksége van arra, hogy azt tegye, amit szeretne. Néha nélküled. Ezt el kell fogadnod. Addig te is kösd le magad valamivel.
2015. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az eszedbe sem jutott, hogy esetleg te is kimehettél volna szurkolni neki?


Szerintem a barátod korrekt volt veled.


Tudod, a fiúk kicsit máshogy működnek, mint a lányok, kell némi szabadsgot hagyni nekik, hogy megmaradjon a komfortérzetük.

Náluk a szerelem többnyire nem egyenlő az egymáson csüngéssel, mint a lányoknál. Sőt, ha olyan pasival hoz össze az élet, akinél mégis, akkor jobb vigyáznod, mert az jóeséllyel fellángoló romantikus típus, aki később könnyebben lelép.

Egyébként, ha lemondta volna a pasid haverjaival előre megbeszélt programot, hogy veled töltse az időt, a haverjai kiröhögték volna később, és ezt nem akarhatod.

2015. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem jogos, megmondta előre. Hagy már levegőhöz jutni egy kicsit , hosszútávon ez nagyon nagyon zavaró ám.
2015. jan. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Minden meccsre kimegyek, ha már rendesen játszanak.. Támogatom őt és nem szólok soha semmit.. És van úgy, hogy mivel én suliba járok még és csak hétvégére jövök haza, hogy csak szombat este tudunk találkozni és vasárnap pl. délbe már megy is focizni. Most olyan nagy kérés lett volna, hogy maradjon?

Nem volt megbeszélve, ő kijelentette, hogy megy. Nem volt beleszólásom.

2015. jan. 11. 15:04
 9/18 anonim ***** válasza:

Menjen focizni, és nem jogosan lettél csalódott.

Ne akard magad mellé kényszeríteni, mert elvadítod.

2015. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
De nekem azért rossz, mert a 7 napból így is csak 1 max. 2 napot tudunk együtt lenni. Ebből meg egyik nap a focié...
2015. jan. 11. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!