Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan lettem csalódott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan lettem csalódott, szomorú?

Figyelt kérdés

Itt volt a barátom, tegnap este jött, de már akkor mondta, hogy ma délután megy focizni majd. De ma délelőtt felhoztam neki, hogy mi lenne ha maradna, hisz alig volt itt.. Szeretném, ha még itt maradna velem. Azt mondta, hogy nem, kell mennie focizni (csak haverokkal). És ez rosszul esett, látta is rajtam és mondta, hogy nem érti meg miért haragudtam meg, hisz ő mondta, hogy fog menni. Én meg erre, hogy én meg reménykedtem, hogy ha majd kérlek, itt maradsz velem. De elment focizni.

Tudom, hogy én vagyok neki a fontosabb. soha nem szóltam egy szót sem, ha már rendes foci van és minden héten egy nap csak a meccsről szól. De mivel ez még nem is az a komoly edzés, ezért jól esett volna, ha velem marad most az egyszer.


2015. jan. 11. 14:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A fiúk törvényszerűen csinálnak néha olyan dolgokat, amikkel csalódást okoznak a lányoknak. Mert olyan szinten másképpen vannak összerakva, hogy nem is bírnák megérteni, ha akarnák sem, hogy mit érez, vagy gondol egy lány.


Ha az esetek többségében legalább próbálkozik ezzel, és érzed, hogy szeret, akkor ennél ne is akarj többet.


Azok a fiúk, akik ennél többre képesek látszólag, azok vagy kevéssé férfiasak, és ott a csorba, vagy hazudják a nagy szerelmet, és az se jó.

2015. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem erre ment rá a több éves kapcsolatom. Hogy folyton rinyált a barátnőm,hogy már megint miért megyek focizni,folyton csak a foci,meg a foci,meg hasonlók. Elegem lett és otthagytam. Így sajnos nem tudok veled egyetérteni,nem jogosan lettél szomorú. Azt meg kifejezetten utáljuk amikor van egy megbeszélt program,és valamelyik haver benyögi,hogy mégse jön,mert a nőjével lesz inkább..
2015. jan. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Akkor most még nekem kell bocsánatot kérnem?
2015. jan. 11. 15:37
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem kell. De láthattál egy tipikus pasi véleményt. Ez a párkapcsolat kegnagyobb kihívása, hogy tűzszünetet tud kötni egymással egy férfi és egy nő. De egyiknek sem kell megnyerni vagy elveszíteni a háborút ;)
2015. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2015. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
12: Erről jut eszembe, hogy a tizenéves baráti társaságunkból írja ki magát szép lassan egyikünk. Bár már sok mindenkit más, különböző városokhoz is köt az élete, 1-2 hetente kisebb-nagyobb létszámban össze szoktunk járni, őt viszont már nem is tudom, mikor láttuk utoljára, talán még valahogy ősszel. Az indok: a barátnőjével van. Őszintén szólva elég idegesítő.
2015. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Vannak olyan pasik, akiknek a barátnő sokáig csak a havarok és/vagy a foci után következik. Ez később vagy átalakul, vagy nem. Azt gondolod, hogy te vagy neki a fontosabb, de a tények nem ezt mutatják. Viszont abban korret volt, hogy megmondta, hogy elmegy. Rajtad múlik,hogy elfogadod-e ezt a helyzetet, vagy nem. Ha igen akkor viszont ne zsarold, hanem engedd el simán.
2015. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Felhívott.. Megkérdezte haragszom e még.. Mondtam, hogy nem is haragudtam, csak rosszul esett. De minden ok..

Köszönöm :)

2015. jan. 11. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!