Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy komolyabb kapcsolatba, -amikor már ott állsz hogy össze fogtok költözni- a kellemetlenebb dolgokat is megosztani a másikkal? Ti hogyan tettétek normálissá?

Figyelt kérdés
Ugye velünk mindig úgy volt,hogy messzebb laktunk egymástól.Egy hétre ő jött hozzám,egy hétre pedig én hozzá.Már hosszú ideje vagyunk együtt és most összespóroltunk annyi pénzt, hogy meg tudjunk venni egy közös lakást.Amikor viszont nála voltam, a wc re járogatást sikerült úgy megoldanom, hogy ő akkor pont ne legyen ott pl. tv zett a szobában, zuhanyzott stb..nekem ez jelenteni a szerelmünk varázsának a végét :S A szex egy kicsit másabb volt, akkor is aggódtam kicsit, de végül nagyon jól össze szoktunk. Össze is vagyunk ragadva és addig szép és jó is, amíg nem lesznek bélgörcseim és már mozdulni nem tudok. Ha tegyük fel nálam vagyunk, semmi probléma, nekünk egy olyan hangos szellőzőnk van, hogy a kutya nem hallja meg, hogy mi zajlik odabent, nagy és tágas, van benne nagy mosdókagyló is. Viszont náluk, se szellőző, nagyon kicsi a wc és így nem tudom. Nem tudnám elviselni azt, hogy egy olyan lakásba költözzünk, ahol a wc olyan szűk és minden kihallatszódik. Én ott el is szégyellném magam. Előfordult már olyan is, hogy a találkozásunk előtt teleettem magam és elmentem wc re is, hogy akkor amikor vele leszek, ne kellejen annyit ennem, mert akkor wc re sem fogok menni. 6 napig ki is bírtam lightos étellel. Szerintem vele is így van,mert látom a szemén mikor van az a pont, hogy már nem bírja, én pedig mondom ,hogy ja kell vennem még ezt azt és lemegyek a boltba. Tudom tudom, hülyének néztek, de nehogy már azt mondja nekem mindenki, hogy senki nem érezte magát hülyén a párja előtt és nem akarta, hogy a másik kiábránduljon belőle. Én személy szerint nem ábrándulnék ki belőle, mert nagyon szeretem, de ő férfi, nála ez más. De ha egy nő elhagyja magát a férfi előtt, akkor ott..vége is a rózsaszín ködnek :S és én egy közös jövőt szeretnék vele, nehogy már ezen múljon. Légyszi értelmes válaszokat, nincs kedvem a bunkó beszólásokhoz.
2015. jan. 11. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hátt

Nemtudom egy idő után el fog múlni, vagy pedig beszéljetek róla.

2015. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha egy kapcsolat amiatt ért véget, mert mertél szarni és fingani, akkor az annyit is ért, amennyit a wc-ben hagytál.
2015. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a furcsa allapotnak, amiben vagytok, kb. 2-3 honap után el kellene mulnia egy kapcsolatban... Szerintem még legyetek többet együtt, mielott tenyleg osszekoltoztok. Es uljetek le ezt megbeszélni egymással, mert egy eleten at nem lehet visszatartani, vagy megvárni, amig a masik elmegy... :) Es előbb talan egy albérletbe kellene kiprobalnotok az együttélést, mint rogton venni egy lakást, ha esetleg menet közben serulne ki, hogy megsem megy együtt.
2015. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
:DDD A nő is ember... Szerinted nem tudja, hogy szoktál szrni? Ha valaki ennyitől kiábrándul, az már régen rossz... Az én barátom meg is hánytat nagyon szívesen, ha nagy ritkán véletlen kicsit többet ittam a kelleténél. És ugyanúgy imád és nőként néz rám. 23/N
2015. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez természetes folyamat, még csak említésre sem méltó. Soha nem gondolkodtam el azon, hogy vajon hallatszódik-e, az pedig még kevésbé érdekelt, hogy hallom-e, ha a barátnőm kakál. Semmit nem vont le a nőiességéből és kívánatosságából, ha hallottam/éreztem utána a dolgokat.

Amit te csinálsz, az sokkal jobban idegesítene, hogy nem eszel, meg napokig visszatartod.

2015. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lehet megosztani a másikkal? Szerintem sehogy.. úgy értem, hogy ezek természetes dolgok, ha menni kell, menni kell, nem kell belőle ügyet csinálni. Eleinte nekem is furcsa volt egy kicsit (de eleve maga a nem otthon wc-zés volt a furcsa), de elvicceltük, és utána már nem is volt téma. Igazából már konkrétan nem tudom hogy volt, biztosan látta a párom, hogy wc-znem kell, rákérdezett mi a baj, elmondtam neki, hogy ez van, de nem szeretek idegen helyen, stb... erre ő mondta, hogy de nyugodtan, stb. és ennyi volt. Szóval nem csináltunk belőle ügyet.

Ma meg már annyira nem, hogy hülyéskedni is szoktunk, hogy kinek milyen formájú volt... erre a másik mondja, hogy "fúj" röhögve, mire a másikunk megszólal: "dehát mindent megosztunk egymással" . Szóval nálunk már poén az egész, akárcsak a puki és hasonló dolgok.

2015. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ugyan szerintem jóval fiatalabb vagyok nálad, talál tudok segíteni.

A barátommal távkapcsolatban élünk. Eddig nagyon jól megoldottuk, maximum 10 napokat töltöttünk külön - ami 2000 km-nél baromi jónak számít! Mostanában azonban előjöttek a 3 hetek... Eddig 3x voltam náluk Angliában. Anyukájával lakik, és az öccsével. Ott szép nagy, tágas wc van, semmi nem hallatszik. Nálunk kicsit bonyolultabb a helyzet, de ha nagyon kellett, akkor elindítottam a csapot, és akkor eregettem... :D Magamba meg jókat röhögtem a szerencsétlenségeimen.

Viszont itt Budapesten az apukája lakásán... Hát... egy lyuk a wc. Borzalmas. Minden kihallatszik, és még csap sincs... Sőt, problémáim vannak a kaksizással. Van, hogy nem megy 4 napig, akkor viszont állandóan pukiznom kell, és ez annnnnnyira kellemetlen!

Ritkán dohányzom, akkor meg ugye minden beindul... Tehát kész rémálom.. Mikor már egyszer nagyon fájt a hasam, mert nem tudtam kakilni, megmondtam a barátomnak, hogy vegyünk cigit... akkor ugye még nem voltam 18. Először elnevette magát... Később már én is nevettem, és próbálom diszkréten kezelni, de már volt olyan hogy mondtam is neki, hogy nem bírom tovább, nagyon kakilnom keeeeell, így a busz kellős közepén, aztán jót nevettünk... :D Ő meg képes órákat trónolni a wc-n. Szóval szerintem ha viccet csináltok belőle, nem gáz. Mindenki csinálja, természetes, egészséges. Szerintem rakj be zenét, vagy... Hát nem tudom. Szerintem nem fog undorodni tőled azért, mert ilyen problémáid vannak. Egy idő után kiderülnek az ilyenek, és ez szerintem így szép:) Ne vedd ennyire komolyan szerintem, próbálj lazább lenni!


Sok szerencsét :D És boldogságot!:)

2015. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben én átgondolnám még egyszer ezt a kapcsolatot meg összeköltözést, nem kifele akartok-e megfelelni valaminek.


Mesélek neked valamit. Én egy nagymamámat ismerem csak, a másik meghalt néhány évvel azelőtt, hogy megszülettem. Viszont a még élő nagymamámnál mindig spórolni kellett a WC-papírral, és rám szólt, ha úgy gondolta, hogy sokat használtam, bár nem emlékszem, hogy kifejezetten pazaroltam volna (más téren is szigorú volt egyébként). Egy idő után oda jutott ez a dolog, hogy náluk már nem mertem elég WC-papírt használni, így ki sem töröltem rendesen, és ha nem otthon voltam, akkor próbáltam úgy intézni a WC-t, hogy a nagyobb dolgokat csak otthon végezzem, visszatartottam (iskola, később munka... stb.). És egyfajta mércéjévé vált annak, mennyire érzem magam jól valahol, hogy csak pisilek a wc-n, vagy mást se tartok vissza, ha szükséges.

Ha nem érzed magad kellőképpen lazának a párod mellett, és egy ilyen dolog miatt, mint a WC-n végzendő ügyek, problémáid vannak, akkor lehet, hogy még nem kellene összeköltöznötök. Képzeld magad abba a helyzetbe, hogy egyszer szülők lesztek, és a gyerekre rájön a hasmars, és végigsz*rja a folyosót a WC-ig, mert nem tudja visszatartani.

2015. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi összeköltözés előtt már hozzászoktunk a dologhoz... A páromék lakásán voltam nagyon gyakran (konkrétan már oda költöztem, mielőtt még közös albérletet vettünk volna ki), és akkor volt eleinte némi félelmem a dologgal kapcsolatban. Pont, amit te mondasz, hogy mi van, ha meghallja, megérzi a szagát, elfogy a wc-papír és nem tudom, hol tartják a többit, satöbbi, hogy ettől, ha megtudja meg ilyenek, nem nézne-e rám másképp... És nem :) Mármint, teljesen természetes dolog, mindenki csinálja. Mi erről nem beszélünk, viccesen se meg sehogy se, mert hát mégis, miért beszélnénk róla, arról sem beszélünk, hogy levegőt veszünk... Néha én is hallom, hogy pukizik egyet(vagy többet) a wc-n, de azon kívül, hogy regisztrálom, mármint hallom és eljut a tudatomig, nem igazán foglalkozom vele, kb azonnal el is felejtem. A párom szerintem ugyanígy jár el. Néha, ha panaszkodok, hogy fáj a hasam, elküld kaksizni, de amúgy tényleg nem foglalkozunk a kérdéssel. Természetes velejárója az életünknek, és nem hat ki semmire.


Oké, kicsit illúzióromboló, amikor már kezdenénk belehevülni kicsit a szexis dolgokba, aztán eltűnik fél órára a mosdóba, de nagyjából egy percen belül el tudja feledtetni velem az egészet :) Ha nem parázod ennyire túl, akkor a párod sem fogja, és szerintem az, hogy egy hétig nem mész mosdóba, csak mert cikinek tartod, az nem egészséges. Remélhetőleg felnőtt férfival állsz össze, aki felfogja, hogy a nő is ember, és bizony az emésztése ugyanolyan, mint az övé. Sőt, esetemben még rosszabb is, laktózérzékeny vagyok, de imádom a tejes dolgokat (sajt, tejszín, stb), hát képzelheted... Ha csak kevés sajtos cuccot eszek, akkor csak egész napos pukizásra számíthatok. Ha többet, az egész éjszakát hasmenéssel töltöm. A párom ezzel kapcsolatban inkább viccelődik és próbál megvédeni (önmagától senkit sem védhetnek meg...), de ugyanúgy nőként tekint rám.


Ez szerintem amúgy természetes módon megszűnik, mármint ez a félelmed és zavarod, miután már nem tudsz tovább várni és többször elmentél úgy mosdóba, hogy ő is ott volt, szerintem hozzászoksz és természetes lesz. Max azt mondod, sokat kellett pisilned. :D

2015. jan. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk ja xdxd de én itthon meg baromi lazá veszem xd ijesztő a különbség :D a hugom rendszeresen bejön hozzám beszélgetni is xd igen sokat hülyéskedek is rajta a párommal :D tudom,hogy megfogunk birkozni ezzel a természeti csapással is xd :D de hogy kezdjem? Hogyan vetkőzzem le a gátlásaimat? Végig humorizáljam az egészet mint itthon? :D:D
2015. jan. 11. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!