Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, ti mit tennétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit tennétek, belemennétek így egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Szóval... 26 éves vagyok és megismertem egy 22 éves leányzót a napokban. Nagyon jól alakult minden az első randinkon. Elmentünk vacsizni is és jót beszélgettünk. Még a nyelves puszilkodásig is eljutottunk. Kis idő elteltével viszont bejelenti: "Haza kell mennem megnézni, hogy van a pici."

Kérdeztem: kicsoda???

Erre pedig bejelenti hogy van egy 2 éves kisfia az előző kapcsolatából.

Na erre lehidaltam egy az egyben. Most OK, aláírom nem szokás előre bejelenteni hogy az ember gyermekkel rendelkezik, ill. egyből ezzel indítani az ismerkedést.

Nem tudtam hova rakni a dolgot. 22 évesen ilyen fiatalon???

Egy olyan lány ismerősömet sem tudok aki ilyen korán vált anyává.

Apucival még összejárnak (ugye bár a láthatás jogát nem vonhatja meg).

Agyaltam a dolgon. Más gyermekét nem bírnám elviselni, meg azt, hogy a srác a nyakára jár. Nehezemre fog esni viszont bejelenteni neki és tuti ziher, hogy teljesen rosszul fog neki esni. Lényeg a lényeg: a hír hallatán nagyot csalódtam.

25+ Srácok, ti mit tennétek ilyen esetben?



2015. jan. 9. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
egyelőre nekem se hiányzik a (más) gyerek(e)
2015. jan. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs azzal bajom, hogy 22 évesen már van gyermeke, de én csak egy esetben jönnék össze egyedülálló szülővel: ha én is az lennék.
2015. jan. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nehéz kérdés. nekem sem hiányzik a gyerek úgy általában, nem még másé. viszont van olyan nő, akit így is elfogadnék.
2015. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, hogy 20 évesen szült, mert vannak ilyenek, hanem az, hogy valószínűleg meggondolatlanul szült gyereket egy olyan embernek, akivel nem működött a kapcsolat. Végül is te tudod, hogy mennyire viselnéd el a helyzetet, de akkor inkább most mondd meg neki, hogy legyen vége, mielőtt még komolyabbra fordulna a dolog.
2015. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
szóval neked kell tudni, hogy mennyire különleges számodra ez a lány.
2015. jan. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es egyet értek. Nem is a korai szülés a baj, hanem a meggondolatlanság. De ezért is kaptam sokkot, mikor már komolyabbra fordul a helyzet 2-őnk közt. Kiderül ez a gyerek dolog.
2015. jan. 9. 22:42
 7/14 anonim ***** válasza:
22 évesen van egy 2 éves gyereke?!Én a helyedben mielőbb kiszállnék ebből a kapcsolatból.Lehet,hogy nem fog neki jól esni, és lehet,hogy szomorú lesz egy ideig,viszont hosszútávon meg fogod bánni,ha most megtartod.26 évesen osztoznál egy gyerek felelősségén,aki még csak nem is a tiéd,+ az exet is el kell viselned?
2015. jan. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia! 21 éves lány vagyok és szerintem teljesen helyénvaló, hogy lehidaltál. Nem far dolog tőle, hogy nem mondta el és az azért jelent valamit, ha már van gyereke és az apjával nincsenek együtt... szerintem mondd meg neki a lehető legudvariasabban, hogy ezt most köszönöd, hagynád.
2015. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Ráadásul addig senki se volt a gyerekkel ?

Meg... ilyenek...

2015. jan. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es! Az más téma, nem a kérdésemhez tartozik. Józan paraszti ésszel nyilvánvaló, hogy vigyázott addig rá valaki.
2015. jan. 9. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!