Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet egy komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy komolyabb kapcsolatba, -amikor már ott állsz hogy össze fogtok költözni- a kellemetlenebb dolgokat is megosztani a másikkal? Ti hogyan tettétek normálissá?

Figyelt kérdés
Ugye velünk mindig úgy volt,hogy messzebb laktunk egymástól.Egy hétre ő jött hozzám,egy hétre pedig én hozzá.Már hosszú ideje vagyunk együtt és most összespóroltunk annyi pénzt, hogy meg tudjunk venni egy közös lakást.Amikor viszont nála voltam, a wc re járogatást sikerült úgy megoldanom, hogy ő akkor pont ne legyen ott pl. tv zett a szobában, zuhanyzott stb..nekem ez jelenteni a szerelmünk varázsának a végét :S A szex egy kicsit másabb volt, akkor is aggódtam kicsit, de végül nagyon jól össze szoktunk. Össze is vagyunk ragadva és addig szép és jó is, amíg nem lesznek bélgörcseim és már mozdulni nem tudok. Ha tegyük fel nálam vagyunk, semmi probléma, nekünk egy olyan hangos szellőzőnk van, hogy a kutya nem hallja meg, hogy mi zajlik odabent, nagy és tágas, van benne nagy mosdókagyló is. Viszont náluk, se szellőző, nagyon kicsi a wc és így nem tudom. Nem tudnám elviselni azt, hogy egy olyan lakásba költözzünk, ahol a wc olyan szűk és minden kihallatszódik. Én ott el is szégyellném magam. Előfordult már olyan is, hogy a találkozásunk előtt teleettem magam és elmentem wc re is, hogy akkor amikor vele leszek, ne kellejen annyit ennem, mert akkor wc re sem fogok menni. 6 napig ki is bírtam lightos étellel. Szerintem vele is így van,mert látom a szemén mikor van az a pont, hogy már nem bírja, én pedig mondom ,hogy ja kell vennem még ezt azt és lemegyek a boltba. Tudom tudom, hülyének néztek, de nehogy már azt mondja nekem mindenki, hogy senki nem érezte magát hülyén a párja előtt és nem akarta, hogy a másik kiábránduljon belőle. Én személy szerint nem ábrándulnék ki belőle, mert nagyon szeretem, de ő férfi, nála ez más. De ha egy nő elhagyja magát a férfi előtt, akkor ott..vége is a rózsaszín ködnek :S és én egy közös jövőt szeretnék vele, nehogy már ezen múljon. Légyszi értelmes válaszokat, nincs kedvem a bunkó beszólásokhoz.
2015. jan. 11. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez is az élet velejárója, kezeld teljesen természetesen, mint a lélegzést. :-)
2015. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

:O

Én már 6 éve élek együtt a párommal. És kb 2-3 hónap alatt túlléptem ezen.

Bár még mindig nem élünk együtt, de ilyen dolgokon nem akadunk fennt.

Amíg egyetemisták voltunk, mindkettőknél úgy volt a fürdő és a wc egybe. És sokszor bizony egymás előtt csináltuk.


De az évek alatt mégis jobban szeretjük egymást mint mikor elkezdtük. Nem azon múlik, hogy tökéletesnek mutatot-e magad vagy sem. Ő egy hús vér nőt szeretne és nem egy Földöntúli lényt.

Bár ismertem olyan lányt is akinek hasonló haknia volt mint neked, csak neki durvábban... és pasija kikészült tőle, elhagyta.


Itt inkább azt fogadd el, hogy ember vagy, és a párod sem hülye, tudja, hogy nem rózsaparfümöt eregetsz a hátsódon, rózsaszín vattacukor alakban.

Lesznek olyan szakaszok az életben, pl betegség, amikor bizony oda fogsz kanyarítani az orra alá, talán még a bugyiba is jut. És akkor mi lesz? Elhagynak ember vagy?

2015. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az érthető, ha kicsit tartasz ettől, meg zavarban vagytok az elején, de egy idő után ez el fog múlni.

Viszont: Meg fogsz sértődni, de ha te a rózsaszín köd meglététől teszed függővé a kapcsolatodat és magát a szerelmet, és ha úgy érzed, hogy már nem lenne akkora a szerelem, ha véletlenül meghallanátok a másikat pukizni, akkor nem is tudom, talán korai még az összeköltözés.

2015. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát ezt én is szégyelltem. Ráadásul mi még össze sem voltunk költözve és 3-4 napot egymásnál töltöttünk. Náluk szinte soha nem mertem elmenni, csak az utolsó hónapokban, de hát a wc elég sürgős-forgós helyen van náluk és hát az egész család hallja, hogy mi van bent, de hát nem tehetek róla, na :D Nálunk is szűk a wc, mindenki hall mindent. Na és az új albérletben is lehet mindent hallani. Szóval nálunk már fél-1 év után minden ki volt teregetve :D Amióta összeköltöztünk, még betétet is látott, sőt, van, hogyha az egyik zuhanyzik, bemegy a másik pisilni addig, elhúzhatós, átlátszó tolóajtó van a zuhanyzóban, szóval minden látszik :D Nem rég volt egy kemény gyomorrontásom, szerintem azt a "hangzivatart" még a szomszéd is hallotta. Amikor nagyot durrogtattam, a barátom beszólt, hogy AZTAAAAA :D :D :D Amikor kijött az aranyere, azt is megnéztem, meg amikor műteni kellett a popóján egy dolgot, akkor én cseréltem minden nap rajta kötést :) Mi minden zegzugot ismerünk a másikon, nincs mit feltárni :D 2 éves kapcsolat :)
2015. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

10-re

Hogyan? Rácsukod a szobaajtót, meg magadra csukod a wc ajtót és kész.

2015. jan. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!