Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, tudnátok ebben segíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, tudnátok ebben segíteni?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1 hónapja ismerem a lányt internetről, eddig egyszer találkoztunk, de az egész napos program volt, mindketten nagyon jól éreztük magunkat. A korábbi randijaim 1-2 órások voltak, de már vártam, hogy végük legyen, ez... így is túl rövid volt. :) 1 hete volt ez, azóta nem találkoztunk, mert most hétvégére sajnos közbejött egy nem várt dolog. Mindketten elmondtuk egymásnak, hogy szeretjük a másikat, de találkozni csak jövő hétvégén tudnánk. A kérdés: ha megkérdezném, örülne-e annak, ha elmennék hozzájuk egy délutánra a jövő héten valamelyik nap, annak szerintetek örülne vagy feleslegesen tolakodó lenne? Egy ilyen helyzetben mennyire korai ez, illetve mennyire korai sütni, főzni neki? 23F
2015. jan. 11. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeretitek egymást? Mi van?
2015. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát az biztos hogy én a helyében nagyon örülnék neki! :)
2015. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudni, hogy tolakodásnak venné-e, hiszen te ismered, te vagy benne a kapcsolatban, te tudod, hogy hogy viszonyultok egymáshoz. Én szeretem ha gyorsan pörögnek az események, 4 hónap "járás" után pl. összeköltöztünk a párommal, de másnak ez túl korai lenne... szóval, csak te tudhatod :)
2015. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon érdekes, hogy meghívnál magunkhoz randizni:D
2015. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sütni főzni szerintem úgy van értelme, ha áthívod magadhoz ebédre/vacsorára.


Maga a lemenetellel semmi gond nincs szerintem :) de azért derítsd ki mikor nincs programja, mert hidd el nem nagy poén meglepiből leutazni és pofára esni majd várni 1 órát a hazabuszra addig meg a szüleivel beszélgetni ( ha még otthon él ) :D

2015. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :) Szerencsére sikerrel jártam. :)
2015. jan. 11. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!