Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, nők ti mit tennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
szóval az a helyzet hogy régebben elég visszahúzódó önbizalom hiányos voltam, 0 önbecsüléssel és tapasztalatlanként, ekkor megismertem egy gyönyörű tökéletes nőt /lehet csak számomra az, ezt nem tudhatom/ de a fent említetteknek hála elrontottam a dolgot és elment tőlem a kedve... mindig a negatív dolgaimat hangoztattam és gondolom így nem tudott rám férfiként tekinteni, pedig ő kezdte az ismerkedést, tehát ő szemelt ki engem, már lassan 0,5-1 éve nem láttuk egymást és nem is kommunikálunk de sokszor eszembe jut így is, vannak közös ismerőseink és közös bulik is, szerintetek egy következő buli alkalmával ha nincs senki nála a láthatáron és látja hogy mennyire más lettem fellángolhat benne újra a tűz vagy már el lettem könyvelve egy pipogya sz4rnak? és mit kéne tennem, csak jóléreznem magam és közvtlennek lenni vagy kezdeményezzek? kérlek segitsetek, nagy szükségem lenne tanácsra /mindketten 21 évesek vagyunk/ előre köszi és megy a zöld kéz
2014. szept. 22. 11:38
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és kíváncsi vagyok férfitársaim véleményére is hogy ők mit tennének a helyemben és ugye a nők véleményére is hogy ők hogy reagálnának le egy ilyen szituációt a kiszemelt nő helyében :)
2014. szept. 22. 11:39
 2/6 Hanariko ***** válasza:
Nincs semmi kizárva, lehet hogy "fellángolhat" a dolog, de ne erőltesd. Ahogy mondtad, érezd jól magad, legyél magabiztos, persze közeledj felé is. Aztán meglátod mi lesz, úgyis a helyzet hozzá magát, meg attól is függ, hogy Ő mit reagál.
2014. szept. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Hanariko ***** válasza:
Hogy én hogy reagálnék azt nem tudom, mivel függ az illető pasitól, hogy én mit éreztem/éreznék iránta. De meg kell próbálni, különben sosem tudod meg, hogy mi a helyzet.
2014. szept. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt értékelném, ha odajönne és konkrétan megmondaná, hogy figyelj sajnálom, hogy anno hülye voltam és elcsesztem a dolgot, de azóta és érdekelsz, sokat gondolok rád, nagyon örülnék egy újabb esélynek. Ha van kedved találkozzunk kettesben és menjünk el valahova beszélgetni, meginni valamit.

Ezzel legalább azt is bebizonyíthatnád, hogy határozott vagy és tudod, hogy mit akarsz.

2014. szept. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Költőnő? ***** válasza:
#4+1
2014. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hanariko ***** válasza:
Valóban segíthet, ha őszintén elmondod neki, mit szeretnél, és nem kertelsz. Kérdés, hogy egy buliban adódik-e erre lehetőséged, de próbáld meg mindenképpen legalább a kontaktus felvenni vele, és ahogy már írták, elhívni valahova. :)
2014. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!