Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha hajt rám a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha hajt rám a sógornőm?

Figyelt kérdés

Mostanában, ha nem látja a férje, és engem a barátnőm, állandóan simogat, lököd, meg kacsingat rám, pedig már van egy 2 éves gyereke is. Szilveszterkor együtt ünnepeltünk egy szórakozóhelyen, és az asztal alatt simogatott ott...


Barátnőmmel 4 éve vagyunk együtt, ő meg 2 éve a férjével, szóval nem vagyok benne semmi titkosban, de szólni se merek senkinek, mert nem tudom, mit mondjak, és nem akarom, hogy bárki rosszul jöjjön ki ebből.


Akárhányszor megkérdezem, hogy mi ez, mindig csak nevet és kacsint, meg mondja hogy "szerinted?" Gondolom azt várja, hogy mikor mondom, hogy benne vagyok...


Segítsetek 23/F


2015. jan. 11. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Told el a kezét és mond azt, hogy bocs ez már foglalt.

És mindig ahányszor bepróbálkozik. Előbb utóbb leszáll rólad.

2015. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Dugjad orrba szájba.Hagyd meg szeretődnek.
2015. jan. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aztán meg kiderül, hogy megbeszélte barátnőddel, és az egész csak egy teszt. >:)
2015. jan. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tesód felesége??Vagy a sógorodé?
2015. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 PearlDiver ***** válasza:

Mondd meg neki nagyon egyértelműen, hogy nem szeretnéd, és előbb-utóbb megüti a bokáját. Megkérdezheted azt is, hogy miért csinálja ezt, nem szereti már a férjét?

Ha ettől sem hagyja abba, helyezd kilátásba, hogy tájékoztatod a férjet.

2015. jan. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#4 Sógorom felesége


Köszi mindenki, várom még a tanácsokat/véleményeket

2015. jan. 11. 20:20
 7/7 naez válasza:
Elég gáz a dolog, én a helyedben megmondanám neki hogy ez neked kellemetlen, meg te nem akarsz tőle úgy semmit, ha erre sem hallgat, akkor óvatosan meg kellene közelíteni a dolgot a sógorodnál. Minél tovább húzódik, annál rosszabb vége lesz a történetnek
2015. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!