Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az barát barátnője tabu?

Figyelt kérdés
Egyik barátom látszólag jól megvan barátnőjével. A lánnyal csak köszönőviszonyban voltunk, de pár hete kicsit több lett annál. Egyik bulin közelebb kerültünk egymáshoz, mint kellett volna. Ölelések, puszik, kézfogás. Utána egy hétig megint visszatért a köszönőviszony, maximum egymásra mosolyogtunk. Pár napja viszont ugyanígy egy buliban találkoztunk és itt is ölelkeztünk, puszi, harapdált, fogtuk egymás kezét. Én is tudom, hogy ez tényleg nem jó így, én is tudom, hogy egy igaz barát többet ér bármelyik lánynál. Valójában nem is tanácsot várok, csak egy külső szemlélő véleményére vagyok kíváncsi.

2015. jan. 11. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen a barát barátnője mifelénk tabu. Ha megtenném egyszerűen nem tudnék tükörbe nézni utána.
2015. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tesókódex.
2015. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is így vagyok vele, de a kísértés nagy úr.
2015. jan. 11. 22:26
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azért elmondanám a barátomnak hogy mit csinál a csaja.. Amugy igen tabu keress mást nehogy beleszeress mert az nem csak neked kinos
2015. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
77%
ha ilyen barátnője van akkor ennél úgyis jobbat érdemel, vagy a barátod is csalja őt?
2015. jan. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
És a kísértés erősebb? Nincs benned annyi tartás, hogy nemet mondasz neki?
2015. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt sem nevezném megcsalásnak. De nem, ő szerintem 100%-ban hűséges.
2015. jan. 11. 22:28
 8/9 A kérdező kommentje:
Eddig csak ennyire volt erős a kísértés, épp azt nem akarom, hogy máskor esetleg ne ennyi legyen..
2015. jan. 11. 22:29
 9/9 A kérdező kommentje:
És bocsánat, annyit még kihagytam, hogy mindkét alkalom alatt fogyasztottunk alkoholt. Próbálom elhinni, hogy csak azért volt, részben igaz is, de tény, hogy részben nem.
2015. jan. 11. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!