Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm megcsalt?

Figyelt kérdés
Majdnem 4 éve voltunk együtt a barátnőmmel mikor megcsalt. Ez kb 2 hónapja volt és nagyon szíven ütött. Úgy kezdődött az egész, hogy feltett magáról egy képet amin csak az arca látszik. A kép nézése közben észrevettem, hogy a háttérbe éppen egy kicsit láthatóan egy vonaton van. Láttam az ablakot és a vonat üléséből egy kis darabot. Nos tudom, hogy szokott utazni de erefele csak az új fajta flirt vonat jár. Egy irányba megy csak régi fajta kék vonat. És a képen pont azon ül. Megkérdeztem magamba, hogy vajon minek megy a másik irányba mikor arra nincs is dolga. Amikor ez kicsit elcsitult bennem azt vettem észre, hogy kijön vásárlás után a boltból én meg mondom, hogy utánna megyek nem kiabálok az utcán majd találkozok nála otthon. Erre az állomás fele vette az irányt. Odaérve bement az állomásra és 10 perc múlva kijött. Ekkor már nagyon ideges feszült voltam. Nem bírtam tovább és beléptem a facebookjára. Tudtam a jelszót nem voltak nagyon titkaink. Aztán akkor nem találtam semmit. Megnyugodtam kicsit aztán eltelt 1 hét. Gép elé ültem és ő kint volt a mosdóba. Felnyitottam a böngészőt és mikor a facebookra mentem behozta az ő fiókját és akkor éppen írt valaki. És ahogy felnyilt a chat ablak láttam, hogy ott nyáladzanak egymásra. Én azt hittem szív rohamot kapok. Fölment a vérnyomásom rendesen. Aztán kiböktem neki mikor vissza jött és elmondta, hogy jár valakivel és szereti. Aztán elzavart az otthonából. Írok neki de nem mindig válaszol. Boldognak tűnik. Elmondta, hogy kb 1 hónapja találkoztak. Mit tegyek most komolyan? Próbáltam minden részletet le írni, hogy könnyebben kapjak segítséget. Szét csúsztam nagyon. Olyan részeg lettem mint az állat. Már nem bírok magammal. Ahogy rá gondolok, hogy mással csókolózik az nagyon szar. Mit csináljak?
2015. jan. 12. 03:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Még ő dobott ki téged? Ez nagyon gáz. Nem vagyok egy nőverő, de ott lehet bevihettél volna neki egy balegyenest miheztartás végett. Most már mindegy, az élet fogja megbosszulni helyetted, neked csak össze kell szedned magad, és előre nézni. Vannak rendes csajok is, nem csak ilyen mocskok.


32F

2015. jan. 12. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
en tuti kihajitottam volna az ablakon a gépet monitorostul...
2015. jan. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
83%
Lány vagyok, de szerintem egy verés kellett volna neki, aztán leköpni!
2015. jan. 12. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nehez ugy. Legalabb annyi gerinc lett volna benne, hogy szakit veled mielott osszejon a masikkal.


Igaz sovany vigasz, de inkabb most deruljon ki milyen is a baratnod valojaban (4 ev nem keves, de akkor is), mint ha esetleg mar hazassag ill. gyerekeitek is lettek volna.


Elhiszem, hogy nagyon sz@ar de nala sokkal jobbat erdemelsz.

Szerintem ne irj neki, ne keresd, szakitsd meg vele a kapcsolatot teljesen. Ido, de tul fogsz lenni rajta.


Tudom milyen nehez lehet, nekem is voltak nagyon nehez idoszakaim parkapcsolat teren, azt hittem "belehalok" a fajdalomba, de idovel valoban jobb lett.

Nem erdemes olyanra pazarolni a konnyeidet, aki megsem erdemli.

Vannak google-n jo tippek, hogy hogy lehet konnyebben tul lenni a szakitason, csalodasokon.

Ez hosszabb idobe is beletelhet, marmint a gyaszidoszak, mert ez az, de engedd, hogy fajjon (nekem tancsoltak ezt is, bevalt).

Minel jobban faj, annal joban fog majd tompulni.


A lenyeg, hogy ne csinalj semmi hulyeseget.


Akkor fogsz teljesen tul jutni rajta, ha az sem fog mar erdekelni teged barki is csokolja meg vagy vele van.


Kitartast, hidd el jobb lesz, tul fogod tenni rajta magad!


22/L

2015. jan. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Amugy igen teljesen igaz, az elettol visszafogja kapni, amit tett. Mindenki visszakap jot es rosszat is.
2015. jan. 12. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehetnek ennyire nyáladzós, tök*m fiúk?? Úgy vezetik őket az orruknál fogva mint egy vakot, csicskáztatják, megalázzák őket, és még ilyenek után sírnak? Ez kell nektek srácok?? Ez??? Mondjátok már meg!
2015. jan. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

Nem tudni pontosan a részleteket, 4 év alatt sok minden történhet és picit fura, hogy te nem is sejtettél semmit majd egyik percről a másikra közli, hogy te ki, az új pasi be.


Ha abból indulunk ki amit leírtál akkor egy emberes taslit megérdemelt volna, de hogy minimum a fal adja neki a másikat.

És szerintem az béna duma, hogy nőt nem verünk meg mert az ilyen mértékű lelki bántalmazás is nyugodtan lehetne tilos vagy büntetendő. Hülyeség az, hogy csak az ütéstől sérülhet valaki, a szavaktól nem!


Én próbáltam volna nem kiakadni és másnap mikor egyedül vagyok, összekenni az összes ruháját szarral. Azért elég ciki lett volna feljelentenie, a foltok feltehetően kijönnek, de még ha így is van akkor sem vette volna magára többet az biztos!

2015. jan. 12. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu, nekem is sikerült belebotlanom egy ilyen gerinces csajsziba, bár a dologban én is hibásnak érzem magam.

Annyiból nem, hogy gyakorlatilag nem kommunikált velem, hogy mit akar, mit szeretne, úgy elvárta, hogy gondolatolvasó szintjén működjek, aztán ha valami nem volt kerek épp, akkor felregisztrált titokban egy társkeresőre.

Aztán a fenti szitu egy az egyben nálam is.

Én se bántottam, hogy tudna bántani egy ember olyat, akit szeret?(még) aztán ahogy megjött a felismerés, vált agresszív dühhé, úgyhogy jobb is, hogy már nincs előttem.

2015. jan. 12. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eleg szornyu hogy ilyenek vannak. Azt hiszed hogy ismersz valakit es aztan ez tortenik. Adj magadnak egy gyaszolos hetet. Sird ki magad es ne hidd h a ferfiak nem sirhatnak ez marhasag. Utana allj talpra es kezdj el felepulni ,haverok bulizas, hobbi/suli vagy munka. Tereld el a figyelmed ne irj neki egyaltalan ne is keresd. Muszaj ezt tenned mert mast nem tudsz. Ismerkedj lanyokkal minel elobb es hagyd h a haverok kirangassanak otthonrol! Ez a legtobb amit tehetsz. Ugyis csak az ido oldja meg majd de lelkileg erosebb leszel!
2015. jan. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát barátom le lettél cserélve.

Ez van. Felejtsd el. Én is átmentem ezen. Lecserélt egy másikra, ráadásul úgy hogy az új jelölt és én egy időben közösen voltunk meg.

Szar ügy, de ez van. azt jelenti, hogy gerinctelen ribizli, nem éri meg, hogy idegesítsd magad miatta. Keress mást. És amíg mást keresel addig sem vele foglalkozol, ha pedig találsz akkor még annyira sem fogsz. Ennyi.

2015. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!