Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről tudtátok, hogy Ő az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről tudtátok, hogy Ő az igazi?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 09:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert első látásra szerelem volt. Kár, hogy azóta sem vagyunk együtt...
2015. jan. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megkérdeztem, hogy Ő az? Azt mondta igen, onnan tudtam, hogy Ő volt!
2015. jan. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
úgy volt merevedésem hogy azt semmi nem indokolta :D
2015. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3: Ez kamaszként történt?
2015. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

Zömmel tudod milyen felhasználók látogatják az oldalt? 14-16 éves tapasztalatlan emberek akik farokverők, punciujjazók, kíváncsiak és tapasztalatlanok, még a saját testüket sem ismerők, sem biológiából sem az életről nem tudnak szinte semmit de naponta jönnek a lehetek terhes vagy buznyák lettem kérdéseikkel.

Őszintén, szerinted ezeket az embereket érdekli az igaz szerelem? Nagyjából ilyen választ is kaphatsz!

2015. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 4


Nem kamaszként, hanem, volt az a "belső láng" a gyomromban, ami elindult felfelé is és lefelé is az adott lány közelében, és független hogy nem gondoltam semmire, mikor odaért az az érzés, jött a merevedés.


Volt már barátnőm nem is egy, de egynél se volt ilyen. Annak a lánynak a közelében olyan tűzet és boldogságot éreztem a közelében hogy rájöttem hogyha egy férfi szerelmes, vagy legalábbis én biztosan, annak ez a legnagyobb ismérve:


merevedésed van azért, mert az a belső tűz elérte azt a részed. Meg egyébként meg is remegsz olyankor, annyira jóérzés, mondhatni hogy érzelmi orgazmus.

2015. jan. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sehonnan, mert nem teszek fel ilyen kérdéseket magamnak.
2015. jan. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 PearlDiver ***** válasza:
Egyrészt már másfél éve nagyon boldogok vagyunk együtt, jól tudunk közösen problémát megoldani és egymást segíteni, másrészt pedig mert én így döntöttem. Ez szerintem nem valami misztikus dolog hogy valaki vagy igazi vagy nem, ha összeilletek és hajlandóak vagytok elköteleződni egymás felé, akkor ő az igazi. Több múlik a döntéseiden, mint azt gondolnád.
2015. jan. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8: Ezzel nagyon, de nagyon egyetértek. Ha lehetne, tízszer is felpontoznám.
2015. jan. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!