Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok, hogy a férjetek/feleségetek az igazi a számotokra?

Figyelt kérdés
Én nem tudom eldönteni, úgy két éve elkezdtek érdeklődi a pasik, és foggalmam sincs melyik lehetne aki nekem való. Teszem hozzá már a huszas éveimet taposom és előtte egyáltalán nem voltam népszerű ezért ez most nekem nem megszokott, hogy érdeklődnek irántam. Könnyen meg tudok szeretni embereket, és nem tudom hogy fogom kiszűrni azt, akinél végül megállapodok. Hagyjak magamnak időt? Tényleg sok ez nekem hirtelen, hogy itt is, ott is felbukkan férfi, aki érdeklődik, és tényleg a komolyabbak közül valók inkább. Honnan tudom majd?
2013. márc. 6. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy igazi, vagy jól kijöttök egymással, szeretitek egymást és mindennap harcoltok a másik szerelméért, vagy veszett fejsze nyele.
2013. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A legtöbben azt hiszik, hogy az igazit készen kapjuk, pedig a legtöbbször nem. Egy mesébe illőnek induló kapcsolatot is csúnyán el lehet rontani és egy döcögősebben kezdődőt is igazivá lehet tenni. Ha valakibe bele tudsz szeretni, emberileg is meg tudod szeretni és ez kölcsönös, ha megértitek egymást, együtt tudtok működni, ha hajlandóak vagytok odafigyelni egymásra, egymáshoz csiszolódni, akkor van esély rá, hogy idővel igazivá váljatok egymásnak.
2013. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!