Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy együtt voltatok valakivel, de közben tudtátok: "Jó, jó, pár évig együtt leszünk, de nem az igazi"?

Figyelt kérdés
Ha ezt érzem,szakítsak inkább vagy csak egy kis mélypont ez? Egy éve élünk együtt.
2013. máj. 23. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az biztos nem jelent jót, ha ezt érzed... talán jobb még most véget vetni a dolognak, mint később, amikor már rosszabb lesz a helyzet.
2013. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen.Jelen.5 évet vett el az életemből, és reptetve lett a tag.23 voltam mikor befejeztem. Több eszed legyen mint egykor nekem volt.
2013. máj. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ezt neked kell eldöntened.... Csak ne áltasd.
2013. máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

sajnos ezen már túl vagyok

viszont gondolkodjál el mit szeretnél, ebben senki nem fog tudni dönteni, a helyzetet Te ismered N

2013. máj. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdesz rajta gondolkodni, az már jelent valamit. Én is gondoltam rá, de nem akartam éppen karácsonykor szakítani, ezért vártam...erre később ő szakított velem emailben (1 év után). Te érzed, de ha belegondolsz, az már jelent valamit.
2013. máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem eddig csak ilyen barátnőim voltak, de mind hamar véget is ért...

f19

2013. máj. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!