Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalka vagyok mégis a 35-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbeee18 kérdése:

Fiatalka vagyok mégis a 35- 40 eskorosztalyjon be nekem nem tom mért még nem volt szerencsém veluk lenni ciki ez? . L/19

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha végképp csak az a bizonyos korosztály tetszik, mondjuk 19-25 között egyáltalán szóba se jön, az ciki. De nem azért, mert neked az olyanok tetszenek, hanem mert így nehéz lesz párt találnod.
2015. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Abszolut nem ciki!
2015. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Cikibb, hogy nem tudsz írni.
2015. jan. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Nagyon kamunak tűnő kérdés ez, de amennyiben mégsem az, úgy szerintem jó tapasztalatokat gyűjthetsz a kiszemelt korosztályoddal. Már ha normális férfit találsz köztük, mert az, mint a fehér holló.

36f

2015. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Tessék, 41 vagyok, maholnap 42.
2015. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi van? Csak én nem értem, hogy mit írt, vagy más is így vn ezzel?
2015. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Remelem mire en ennyi leszek, lesznek meg ilyen lanyok.
2015. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pont téged kerslek.írj
2015. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
apakomplexus
2015. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, de sokszor meg fogod még kapni, hogy ez beteges, undorító és szánalmas. Én 20 vagyok, 16 évesen volt először barátom aki akkor 25 éves volt. 20 éves voltam, mikor szakítottam vele, mert még 29 évesen is éretlennek tartottam őt. Utána ismerkedni kezdtem, de a rengeteg huszonéves közül senki nem fogott meg. Aztán megismertem egy 36 éves pasit, akivel összejöttem, és mindent imádtam benne, tökéletes volt. Valamivel több, mint fél évig voltunk együtt. Most nem keresek komoly kapcsolatot, ettől függetlenül ismerkedek, illetve van állandó szexpartnerem is, a legfiatalabb, akivel az elmúlt időben ismerkedtem 34 éves, a szexpartnerem 38 (az már más kérdés, hogy 30-nak néz ki...). Én velük érzem jól magam, és nem igazán érdekel mások véleménye ezzel kapcsolatban, pláne, hogy a saját szüleim maximálisan elfogadják, és a fent említett 36 éves barátomat nagyon szerették, sosem ellenezték.
2015. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!