Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnak a több éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnak a több éve házasságban élők, akik már szexuálisan nem vonzódnak egymáshoz mégis csinálják?

Figyelt kérdés
Ugyertem megcsalas nélkül.

2015. jan. 11. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
A nőknek könnyebb, max kötelességnek veszi, hogy a férje időnként elmegy benne/rajta. Na a pasiknak azért nehezebb megjátszani, ha már nem kívánják a feleséget...
2015. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

10 éve vok házas

Még incs ilyen gond

37f

2015. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elválnak. Ez most nagy divat lett sajnos.
2015. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán kíváncsi vagy rá,feltételezem,hogy ilyen korú lány,vagy fiú vagy ,én inkább lányra tippelek.

Szóval nem egyszerű a kérdés,főleg általánosságban,mert nagyon nehéz általános tanácsokat adni.

Sajnos törvényszerűmhogy mindig ,minden egyes szeretkezést nem lehet a "csúcsra" járatni,így nem kell azmiatt szégyenkezni,ha egy idő után nem megy mindig ugyanúgy,mint régen.A lényeg nem az,hogy az együttlétek darabszámára koncentrálj,hanem inkább a minőségére.

Meg kell próbálni mindkét félnek kicsit másképp csinálni,egy kis változtatás már önmagában kizökkettheti a parnerokat.Lehet addig szokatlan dolgokat is kipróbálni,amit addig nem csináltatok.Hihetelen,de biztos van ilyen.A szokatlan ,szexi rucik is színesítik az együttlétet.Minden ,ami kizökkent a hétköznapokból,jó lehet.Egy vacsora közösen ,egy alkalom arra,hogy mindketten felöltöztök ünneplő ruhába,ami nem hétköznapi.Sokkal több udvarlás ,mint fiatalon,amikor minden magától jött.Sokkal többet kell foglalkozni egymással és több figyelmet fordítani,mint addig.Szerintem nem a szex önmagában kell,hogy más legyen ,hanem a körülmények ,a körítés.Nem feltétlenül a szexelés módszerében kell drasztikusan változtatni,hanem azért kell dolgozni,hogy a megkívánás,a vágy felkorbácsolása bekövetkezzen.És ez sokszor nem könnyű.

52/F

2015. jan. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó remek képet festett, megkímélve ezzel az én szegény ujjperceimet. Köszönöm.

56F

2015. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Köszönöm,sorstárs !

(előző voltam )

2015. jan. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!